Supplement üreticilerinden biri olan BSN markasının Syntha-6 Limited Edition ürünü protein tozu almak isteyecek insanların araştırma yaparken bakmaları gereken ürünlerden birisidir.BSN Syntha-6 Limited Edition 6 farklı protein çeşidine sahip olması içeriğini zengin yapan en önemli bir noktadır.

BSN Syntha-6 Limited Edition Özellikleri

 Sahip olduğu protein çeşitleri şunlardır: İzole süt protein, Micellar Kazein, Kalsiyum kazeinat, İzole whey protein, Konsantre whey protein, Yumurta beyazı. Bu protein çeşitlerinin sağlayacağı zenginlikse her bir protein çeşidinin farklı zamanlarda emilim yapmasından dolayı size günün farklı zamanlarında etki göstermesidir. İçerisinde bulunan dengeli karbonhidrat miktarı sayesinde antrenman öncesinde tüketildiğinde performansınıza olumlu bir etkisi olacaktır. BSN Syntha-6 Edition Limited Edition 2260 gr bir ölçeği 47 gram ve toplam 48 ölçekten oluşmaktadır. Bir ölçeğinde 22 gr protein, 6 gram karbonhidrat, 5,7 gram lif bulunmaktadır. Antrenman öncesi ve sonrası dışında ara öğünlerinizde de tüketebilirsiniz.

BSN Syntha Limited Edition Yorum

BSN Syntha-6 Limited Edition yorum ve değerlendirmeleri ürünün kalitesine odaklanmaktadır. Çok fonksiyonlu bir ürün olması neticesinde spora yeni başlayan kişiler için oldukça uygundur. İçerisinde 6 farklı protein çeşidi içermesi bakımından, ileri seviyedeki sporcular ihtiyaçlarına göre spor yaptıkları için pek uygun olduğu söylenemez. 6 farklı protein çeşidinin farklı zamanlarda emilim yapması neticesinde size gün boyu protein emilimi yapması da bu ürünü tercih etmenizde önemli bir etmen olacaktır. Antrenman öncesinde ve sonrasında almanızın yanında içerisinde sahip olduğu besinler ve besin değerleriyle de ara öğünlerinizde de kullanabilecek olmanız bu ürünü almak için dikkat etmeniz gereken bir husustur. Supplement denilince tat ve karışım konuları da insanları merak ettirecektir. Tadının oldukça iyi olmasının yanında rahat karışması da Syntha-6 Limited Edition’un artılarından bazılarıdır. İçerisinde karbonhidrat ve yağ bulundurması neticesinde definasyon dönemlerinde kullanılması uygun olmayacaktır. Piyasada rahatlıkla bulabilecek olmanızda bu ürünü sporcular için ideal yapacaktır. Fiyat olarak sizlere ideal bir ürün olarak gelmese de yukarıda bahsettiğimiz artıları ve eksileri bir arada düşününce karar vermenizde etkili olabilecek bir ürün olduğunu anlayacaksınızdır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Essential Amino Reaal İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikGrenade Hydra 6 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ