En İyi Protein Barları: Lezzetli Seçenekler

Multipower

Piyasada lezzeti ve içerisindeki yüksek oranda protein ile bilinir. Barların en fazla kullanıcıları kilo almak ve kas kütlesini arttırmak isteyen sporculardır. Yağ yakmayı isteyen ya da kilo vermeyi amaçlayan sporcular için pek tavsiye edilmez çünkü içerisindeki şeker miktarından dolayı var olan beslenme programlarını bozabilir. Multipower Protein Bar, 50 gramdır ve içerisinde 27 gr protein bulunmaktadır. Yağ ve karbonhidrat bakımından biraz yüksektir. 24’lü paketler halinde satılmaktadır.

Sci-Mx Pro

 Gainerları ile ünlü olan şirket bu seferde karşımıza protein barları ile çıkıyor. Bu ürünün içerisindeki düşük karbonhidrat ve yağ sayesinde her tip sporcu için ideal bir besin olmuştur. Aromaları arasında en çok tercih edileni ise çilek ve krema aroması olmuştur. Sci-Mx Pro, 60 gramdır ve içerisinde 20 gr protein ve 12 gram şeker bulunmaktadır. Servisi 12’li paketler halinde satılmaktadır.Tüketimbakımından günde bir servis ideal olarak tavsiye edilmektedir.

Züber

Alman supplement şirketlerinden biri olan Züber Protein Bar’ı Türkiye’de satışa sunmaya başladı. Kendi rakiplerine oranla yarı yarıya protein miktarı içerirken aynı zamanda piyasa ortalamasının yarısına satış fiyatı sunmaktadır. Fiyat performansı ile birçok kullanıcı tarafından beğenilen Züber Protein Bar, 35 gramdır ve içerisinde 10 gram protein bulunur. Şeker ve yağ açısından düşük miktarda karbonhidrat içermektedir. Lif bakımından yüksektir. Servisi 12’li paketler halinde satışa sunulmuştur.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Muscle Station

Ürettiği kaliteli supplementlerin ardından protein bar üretmeye başlamıştır. Kilo almak isteyen sporcular arasında popüler olmuştur çünkü içerisinde yüksek miktarda karbonhidrat ve yağ bulunmaktadır. Muscle Protein Bar, 65 gramdır. İçerisinde 20 gram protein ve 1.5 gram lif vardır. Ürün yeni çıktığı için birçok yerde indirimli halde satılıyor. Servisi 12’li paketler halinde satışa sunulmuştur.

Uniq2go

 Supplement piyasasında Carnitin ile adını duyuran şirket, protein barı ile karşımızdadır. Bu ürün rakipleri gibi yüksek karbonhidrata sahip olduğu için genellikle sadık tüketici kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Uniq2go, 45 gram olup içerisinde 13.6 gram protein vardır. Lif bakımından zengindir. Günlük tavsiye edilen öğün miktarı 1 adettir. Satış servisi 1 adet olarak piyasada yer almaktadır.

Grenade Carb Killa

 Marjinal adıyla piyasaya çıkarttığı her ürünü ses getiren marka, bu yeni ürünüyle protein barı piyasasına yeni bir soluk getirmek istemektedir. Grenade Carb Killa, 60 gramdır ve içerisinde 22.4 gram gibi yüksek bir protein oranı ile bizleri şaşırtmaktadır. Şeker bakımından düşük olup enerji verici bir besindir. Farklı aromalarıyla ilgiyi üstüne çeken marka kendisine duyduğu güvenle piyasayı sallamaya hazırdır.

Herbalife

Kurdukları spor şirketlerinden sonra kendilerini sporcu beslenmesine sokmak isteyen şirket yeni ürünüyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Düşük yağ ve karbonhidrat miktarından dolayı birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. Herbalife, 60 gram olup içerisinde 20 gram protein bulunmaktadır. Yüksek lif kaynağına sahiptir. 4 gram yağ ve 8 gram karbonhidrat ile sağlıklı ve besleyici bir besindir. Servisi 24’lü paketler halinde satılmaktadır. Günde 1 öğün tavsiye edilen tüketim miktarıdır.

Fellas

İnternete çok sayıda reklam vererek adını daha çok yaymak isteyen şirket yeni ürünü ile piyasada ivme kazanmaya çalışıyor. Sahip olduğu yüksek karbonhidrat ve yağ miktarı sayesinde hacim ve kas kütlesini arttırmak isteyen sporcular için harika bir enerji kaynağıdır. Fellas, 45 gram olup içerisinde 32 gram protein bulundurmaktadır. İçerisindeki yüksek proteinden dolayı yoğun bir ilgi görmektedir. 7.8 gram BCAA ve 13 gram lif ile sporcular için adeta bir enerji patlaması hissi vermektedir. Satış şekli bir porsiyon olarak piyasaya sunulmuştur. Günlük tavsiye edilen miktarı 1 öğündür.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikAntrenman Programı Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sonraki İçerikEt Tüketmeden Daha Fazla Protein Almanın 6 Yolu

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ