Spor programlarında antrenman sıklığının, yoğunluğunun ve kalitesinin önemini bilen sporcular için beslenme de vazgeçilmez bir unsurdur. Bu önemin farkında olan sporcular iyi bir beslenme programını sürdürdüklerinde hayal ettikleri vücuda daha hızlı ve daha kolay ulaşabileceklerini bilir. Doğru metotlar uygulandığında fiziksel kazanım hedeflerinin sağlanması zannedildiğinden daha hızlı gerçekleşebilir. Elbette bunu yaparken sağlıklı bir şekilde ilerlemek doğru olacaktır. Beslenme programına harfiyen uyarken vücudu çeşitli sporcu takviyeleri ile desteklemek hem antrenman performansına hem de kazanım sürecine olumlu katkı sunar. Belli içeriklerin alımı vücut gelişimde kritik öneme sahiptir. O içeriklerden biri olan BCAA, vücut geliştirme sporu ile farklı seviyelerde ilgilenen her kişi için vazgeçilmezler arasındadır. Birçok sporcu, BCAA takviyesi alarak bu süreci daha iyi yönetebilmektedir. BSN DNA Series BCAA içerik özellikleri ile bu ihtiyaca cevap verir. Zengin içerik özelliklerinin yanında kolay tüketilebilir yapısı ile de BSN DNA Series BCAA birçok açıdan avantaj sağlar.

BSN DNA Series BCAA

BSN DNA Series BCAA İnceleme

Vücut gelişim hedefine sahip olan ve bu konuda ciddi düzeyde emek veren sporcuların tamamı sıkı antrenman yapmaktan hoşlanır. Ancak kendinizi uzun bir süre boyunca sürekli olarak yüksek yoğunluklu antrenmanlara itmek vücudunuzu zorlayabilir. Doğru amino asit dengesi de dahil olmak üzere beslenmenizi doğru hale getirmek, sporcular için optimum performans potansiyellerine ulaşmak için hayati önem taşır. Bu anlamda sporcu takviyeleri ile vücudu kazanımlara daha doğru şekilde hazırlamak kritik önemdedir. BSN DNA Series BCAA takviyesi arayışında olan kişiler için pek çok olumlu özelliği barındırmaktadır. Her antrenmandan en iyi şekilde yararlanmak için hazırlık hayati önem taşır. Vücudunuzu birinci sınıf besinlerle hazırlamak, antrenmanlardan maksimum faydayla ayrılmak için gereklidir. Toz formda bir BCAA takviyesi olan BSN DNA Series BCAA 200 gr halinde satışa sunulur. BSN DNA Series BCAA kullananlar için mikronize formdan takviye almak kas grupları açısından büyük avantaj sağlar. Mikronize formda olması hızlı emilim anlamına gelmektedir. Böylece, antrenmanlar sırasında yırtılmalara maruz kalan ve yıpranan kasların onarımı daha hızlı ve daha kolay olacaktır. Filtrelenmiş ürünün 6,6 gramlık bir servisinde toplam mg BCAA bulunur. Bir kutudan ise yaklaşık 35 servis çıkmaktadır.

BSN DNA Series BCAA Yorum & Değerlendirme

BSN DNA Series BCAAürünü özellikle yoğun antrenman programına sahip olan ve kas gruplarını aktif olarak kullanan sporcular için idealdir. BSN DNA Series BCAA yorum ve kullanıcı değerlendirmeleri incelendiğinde sporcuların üründe en çok beğendiği özelliğin hızlı emilim olduğu görülmektedir. Yukarıda bahsedildiği gibi, mikronize formda ve filtrelenmiş olması sayesinde BCAA takviyesini aldıktan çok kısa bir süre sonra emilim gerçekleşmekte, bu da kas gruplarının onarımına katkı sunmaktadır. Böylece kullanıcılar hem yoğun antrenmanlar kaynaklı ağrılara ve sakatlıklara daha az maruz kalmaktadır. BSN DNA Series BCAA fiyat özellikleri ile de pek çok kullanıcıyı memnun etmektedir. Piyasadaki en ucuz ürün olmasa da fiyat performans mukayesesi yapıldığında fiyat aralığının oldukça uygun olduğu görülecektir. Üründe üç farklı BCAA çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan lösin 2.5 mg, izolosin ve valin ise 1.25’er mg olarak bulunur. BSN DNA Series BCAA tadı ile de kullanıcılarından beğeni toplamıştır. Bazı sporcular açısından takviye ürünlerin kullanımı damak tatlarına uymaması sebebiyle zor olabilmektedir. Ancak BSN DNA Series BCAAbu anlamda avantaj sağlar. Böylece düzenli kullanımda herhangi bir sorun yaşanmaz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Ornithine Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBSN DNA Series Glutamine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ