Sporda antrenman düzeyleri yükseldikçe ihtiyaç duyulan takviye ürünlerin sunması gereken güçlü katkı da artış göstermektedir. Kaçınılmaz olan bu durum, çoğu zaman ancak ve ancak belirgin bir etkiye sahip Big Joy Pre-Dator gibi bir ürünle karşılanabilmektedir. Big Joy markasının Dennis James’in beslenme programından ilham alarak şekillendirdiği Pre-Workout ürünü olan Big Joy Pre-Dator 510 gr kullanımı ile tek serviste yüksek düzey sitrülin edinimini vaat etmektedir. Bu durum da ürünün yoğun antrenman sürecindeki sporcular için tavsiye edilmesini haklı kılan bir sonuç olarak dikkat çekmektedir. Nitekim, 17 grama karşılık gelen tek servisi dâhi dolgu maddesi içermeden aktif içeriğe sahip olacak biçimde donatılmıştır.

Big Joy Pre-Dator

Yoğun Antrenmanlardaki Destekçiniz

Big Joy Predator kullanımı ile bileşenindeki yoğun içeriğin edinimi mümkün olmakla birlikte bilhassa yoğun antrenmanlarda bu kompleks yapının sunduğu faydayı hissetmemek çok zordur. Big Joy Predator ne işe yarar sorusunun cevabını tek servisiyle dâhi bulmak mümkündür. 1000 miligram sitrülin içeriğinin yer aldığı tek serviste bunun yanı sıra 2 gram argigine AKG içeriği de yer almaktadır. Genel bağlamda göz attığınız takdirde denge gözetilerek eser miktarda glutamin ve BCAAA içeriğinin bulunması da ürünün yoğun antrenmanlardaki sadık takviye desteğiniz olmasını sağlamaktadır. Bileşenindeki elektrolit içerik; antrenman sonrasında kaybedilen mineralleri tekrar kazanmayı hedeflemekte, bu açıdan da nokta atış sonuç sunan bir yapı oluşturmaktadır. B3, B6 ve B12 vitamininin ilave edildiği kompleks formülünde toplam 18 bileşen bulunmaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Takviye Ürün Kullanımı

Big Joy Predator kullananlar için ürünün hazırlanma ve tüketilme kolaylığı cezbedici bir faktördür. 150 ilâ 450 mililitre sıvıyla karıştırarak hazırlanabilen, dolayısıyla kolay çözünen bir formda olan bu pre workout takviye ürünü shaker kullanmadan, kaşıkla karıştırılarak da hazırlanabilmektedir. Damak tadı ölçüsünde eklenilen sıvı miktarının yahut farklı aroma seçeneklerinin tercih edilebilme özgürlüğünü sunan bu üst seviye takviye ürün için Big Joy Predator nedir gibi bir soru sormanız hâlinde içeriğinde yer alan sitrülin ve taurin gibi vücutta doğal olarak bulunan amino asitler ve guarana gibi yüksek kafein içeriği sayesinde vücuda zindelik katan ve yoğun antrenman sporculari için tavsiye edilen bileşenleri barındırdığını söyleyebiliriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Pre-Dator Go! İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Taurine Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ