Yoğun antrenman düzeyinde, ihtiyaçlar hep artar. Vücudun dinç bir yapı kazanması, dinamik hareketliliği ve kas ile yağ kütlelerinin doğru oranlı endeksiyle mümkündür. Bu olanaklar ise, ancak ve ancak bu ihtiyaçların gözetildiği takviye ürünler ile sağlanabilmektedir. Big Joy Pre-Dator Go! ürünü de yoğun antrenman seviyesi için tasarlanan, bu seviyede rüştünü ispat etmiş Dennis James’in beslenme ve antrenman tecrübelerinden hareketle şekillendirilen bir takviye gıda ürünüdür. Antrenmanlar sırasında güç, zindelik, odak ve enerji katarak daha dinç bir yapıya sahip olunmasını, dolayısıyla da hedeflenen yüksek performanslara ulaşma konusunda yardım sunmayı sağlamaktadır. Kompleks içeriği ile dikkat çeken Big Joy Pre-Dator Go! kullananlar için yapısındaki B3, B6 ve B12 vitamin destekleriyle etkisi üst seviyeye çıkarılmıştır.

Big Joy Pre-Dator Go!

Takviye Üründe Yoğunluk

İlham aldığı üst segment antrenman programlarından hareketle, antrenman öncesi performans ürünü niteliğinde tasarlanan Big Joy Pre-Dator Go! faydaları da bu minvalde çeşitlendirilmiştir. Big Joy Pre-Dator Go! içeriği BCAA, beta alanin, sitrülin, kreatin, arjinin, guarana, elektrolit ve ginseng gibi faktörler barındırmakta; bu kompleks yapısını ise vitaminlerle desteklemektedir. Güçlü formülü halihazırda onu öne çıkaran bir nitelik olsa da, yapısındaki BCAA ile takviye ürünler arasında daha da favori hâle gelmektedir. Vitaminler, mineraller ve bitkisel nitelik taşıyan katkılar ile oldukça kompleks bir içeriğe sahip olan bu takviye ürün, kolay taşınabilirliği ile kullanıcıların favorisi hâline gelmiştir.

Big Joy Pre-Dator Go! İçeriği

Big Joy Pre-Dator Go! nasıl olup da yoğun antrenman seviyeleri için isabetli bir çözüm sunmaktadır diyerek içeriğine yakından göz atmanız hâlinde sitrülin, taurin, guarana gibi bileşenlere rastlayabilirsiniz. Bu bileşenlerden sitrülin besinlerden sağlanabilen ancak vücutta da üretilebilen bir amino asittir. 18 bileşenden oluşan kompleks formülünde BCAA ve Beta Alanin gibi tüm bileşenlerinin özenle tasarlandığı Big Joy Pre-Dator Go! fiyatı ve diğer niteliklerine sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Kutu içerisinde 11 orman meyveli ve 10 karpuz aromalı paketin bulunduğu ürünün kolay taşınma ve hazırlanma bağlamında favoriniz olacağına emin olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilmemiz mümkün.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Creamix 7000 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Pre-Dator İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ