Vücudumuz işleyişi itibariyle 20 çeşit amino aside ihtiyaç duymaktadır. Bu 20 çeşit amino asidin hepsinin önemli olmasına rağmen 9 tane amino asidi vücudumuz sentezleyemediği için dışarıdan almamız gerekmektedir. Big Joy Essential Amino Reaal ürünü 9 esansiyel amino asidi toz bir formda bünyesinde barındırmasından dolayı tüm sporculara hitap eden bir sporcu gıda takviye ürünüdür. Big Joy Essential Amino Reaal faydası esansiyel amino asitlere sahip olduğu için bağışıklığınızın güçlenmesinden rahat bir uyku uyuyabilmenize kadar size birçok fayda sağlayacaktır.

Big Joy Essential Amino Reaal İçeriği

Big Joy Essential Amino Reaal 420 gr kutusunda bir ölçeği 10 gram olup toplam 42 servis sayısına sahiptir. Big Joy Essential Amino Reaal içeriği bir ölçeğinde 7000 mg esansiyel amino asit bulunmaktadır. Ayrıca içeriğinde şeker bulunmamaktadır. Big Joy Essential Amino Reaal inceleme yaptığımızda bu ürün ile BCAA ürünü kullanan sporcularda anabolik süreç oldukça hızlanmaktadır. Yani hem esansiyel amino asit hem de BCAA tüketen sporcuların kas oluşum süreci hızlanmaktadır.

Üretici firma tarafından önerilen Big Joy Essential Amino Reaal kullananlar orta ve ileri seviyedeki sporcular olmalıdır. Bir ölçeği çeyrek litre su ile karıştırıp antrenman öncesinde ya da sonrasında kullanabilirsiniz. Yoğun antrenman döneminde olan sporcular antrenmandan önce ve antrenmandan hemen sonra birer servis kullanmalıdır. ‘Big Joy Essential Amino Reaal nasıl bir aromaya sahip?’ sorusuna portakal ve karpuz olarak 2 farklı aromaya sahiptir cevabını sizlere vereceğiz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Big Joy Essential Amino Reaal Yorum & Değerlendirme

Big Joy Essential Amino Reaal sahip olduğu 9 farklı esansiyel amino asidi içermesi oldukça zengin ve önemli bir içeriğe sahip olduğunu göstermektedir. Her bir ölçeğinde 7000 mg esansiyel amino asit içerirken hiç şeker içermemesi de oldukça iyi sayılacak bir özelliktir. Big Joy Essential Amino Reaal kullananlar tarafından yapılan yorumlarda içerik yönünden olumlu yorumlar yapılmış olsa da tat yönünden olumsuz yorumlara sahiptir. Big Joy Essential Amino Reaal içeriği hakkında tat bakımından bizim de kullanan kişiler tarafından yorumlarımız aynı yöndedir. Fiyat olarak da pahalı bir ürün olmadığını sizlere söylemek isteriz.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Big2 BCAA + Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBSN Syntha-6 Limited Edition İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ