Kütle kazanmak sporcuların en zorlu hedefleri arasındadır. Günlük kalori alımını günlük kalori harcama miktarından yüksek tutmak isteyen sporcular düzenli antrenman programını sürdürmekte, bunu yaparken de hem kalori hesabı yapmakta hem de makro değerleri kontrol altında tutmaktadır. Bu hedefe ulaşmak her zaman kolay ve hızlı olmaz. Ancak doğru bir çalışma ve doğru bir planlama ile kütle kazanmak aslında imkansız bir hedef değildir. Geleneksel yollarla gıdalardan alınan kaloriler hedeflenen miktara ulaşmada zorluk çıkarabilir. Her şeyden önce alışkanlığa sahip olmayan kişiler bu miktarda gıdayı yeme içmede sıkıntı yaşayabilir. Ancak gainer ürünleri bu noktada önemli bir takviyedir. Big Joy Big Mass gainer ürünü sporcuların günlük enerji ihtiyacını karşılamakta, bunu yaparken hem makro dengelerini sağlamakta hem de kas gelişimi destekleyen içerikleri kazandırmaktadır. Big Joy Big Mass hem karbonhidrat hem de protein yönünden zengin olması itibariyle kütle kazanımı hedefleyen sporcuların ilk tercihleri arasına girmiştir.

Big Joy Big Mass

Big Joy Big Mass İnceleme

Kilo alımında sporcuların ilk önceliği mümkün olduğunca az yağlanarak kas gruplarını büyütmek ve hacim kazanmaktır. Bunun için alınan gainer takviye ürünleri karbonhidrat ve protein yönünden zengindir. Big Joy Big Mass 5440 gr ve 5000 gr gibi çeşitli alternatiflerle satışa sunulur. Sporcular istedikleri gramajda ve tercih ettikleri aromalarda edinecekleri gainer takviye ürünü sayesinde kütle kazanma hedeflerine bir adım daha yaklaşabilir. Big Joy Big Mass 5000 gr en çok tercih edilen alternatiflerden biridir. Gramaj seçeneklerinin tümünde içerik özellikleri aynı olmakla birlikte, beslenme ve antrenman programı daha yoğun olan sporcular daha yüksek gramajlı alternatifleri tercih etmektedir. Bu aynı zamanda fiyat yönünden de kullanıcılara avantaj sağlar. 2 ölçeklik (100 gr) bir serviste Big Joy Big Mass ürünü 396 kalori verir. Bunun içinde 77.6 gr karbonhidrat, 19.6 gr ise protein bulunur.

Big Joy Big Mass Kullanımı

Günde 2 servis alındığı takdirde sporcular hem karbonhidrat hem de protein anlamında ciddi bir takviye almaktadır. Bir serviste ise yalnızca 0.7 gr yağ bulunması önemli bir artıdır. Çünkü kütle kazanımı hedefleyen sporcular için düşük yağ oranları ile yüksek miktarlarda karbonhidrat ve protein alımı önemli bir konudur. Bu anlamda Big Joy Big Mass avantaj sağlamaktadır. Big Joy Big Mass nasıl kullanılır diye soranlar için cevap ise oldukça basittir. Diğer gainer ürünlerinde olduğu gibi ürünü hem antrenmandan önce hem de antrenmandan sonra tüketmek önerilmektedir. Böylece antrenmandan önce kullanarak antrenman performansını yükseltmek, sonrasında ise yıpranan ve mikro düzeyde yırtılmalara maruz kalan kas gruplarının hızlı bir şekilde onarılması mümkün olur. Bu yırtılma ve onarılmanın düzenli şekilde yapılması ise uzun vadede kas gelişimini ortaya çıkarır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Big Joy Big Mass Yorum & Değerlendirme

Big Joy Big Mass gainer yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde kullanıcıların ürünü neden çok sık tercih ettiği anlaşılmaktadır. Her şeyden önce ürün oldukça zengin bir içeriktedir. Hem karbonhidrat hem protein hem de kreatin ve amino asit karışımları anlamında ürün oldukça yüksek miktarlara sahiptir. Bunlar kütle kazanmak isteyen sporcular için ciddi avantaj sağlamaktadır. Big Joy Big Mass yorum metinlerinde ayrıca ürünün hızlı emilim gücüne de dikkat çekilmektedir. Böylece hem kas onarımı hem de kas gruplarına glikojen depolanmasında ürün etkili olmaktadır. Tüm özellikleri bir arada düşünüldüğünde Big Joy Big Mass kullananlar için kütle kazanmanın daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştiği, bunun da müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkardığı görülmektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Big Mass +GH Factors İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Gluta Big % 100 Glutamine Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ