Sporcu gelişiminde en az antrenman kadar beslenme de önemlidir. İyi bir beslenme programı sayesinde fiziksel kazanım hedefleri sporcular için daha kolay ulaşılabilir hale gelecektir. İyi bir beslenme takvimini sürdürülebilir kılmak adına hem kalori hesabının doğru yapılması hem de makro dengesinin sağlanması büyük önem taşır. Gıda yoluyla alınan kaloriler ve makrolar çoğu zaman sporcuların hızlı ve etkili gelişim hedefleri için yeterli olmaz. Ayrıca yoğun geçen gündelik hayatta spor dışı aktiviteler bu beslenme programının takip edilmesini zorlaştırır. Big Joy Big Mass +Gh Factors tadı ile kolay tüketilebilir bir sporcu takviye ürünüdür. Çoğu zaman sporcular takviye ürünlerini tadı, kokusu, aroması sebebiyle alımda zorluk yaşayabilir. Ancak Big Joy Big Mass +Gh Factors içerik özelliklerinin yanında bu nitelikleriyle de sporcu dostu bir yapıdadır. Ürün sayesinde sporcular istedikleri enerji miktarına makro dengelerini gözeterek ulaşabilmektedir. Böylece yoğun antrenmanlar sonucu elde edilen kazanımlar fiziksel değişimlerle neticelenmektedir.

Big Joy Big Mass +GH Factors

Big Joy Big Mass +Gh Factors İnceleme

Dünyaca ünlü vücut geliştirme sporcusu Dennis James imzalı formülüyle Big Joy Big Mass +Gh Factors nasıl bir antrenman programı sürdürdüğünüze bağlı olarak hızla ve gözle görülür bir biçimde etki gösterecektir. Dennis James tarafından geliştirilmiş olması vücut geliştirme sporuyla ilgilenen sporcular açısından önemli bir artı olarak görülmektedir. Bununla birlikte ürün zengin içeriği ve daha da önemlisi çok hızlı sindirilebilen yapısı ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. +Gh factor, içeriğin özgün yapıya kavuşmasını sağlamıştır. Bir gainer ürününden ilk beklenen avantaj elbette kana hızlı karışarak antrenman sırasında ve sonrasında destek sağlamasıdır. Maltodekstrin kaynaklı karbonhidrat ile konsantre whey proteininin karışımından elde edilen formülde ayrıca bitkisel kaynaklı protein içeriği de bulunmaktadır. Komple yapısı ile ürün, sporcuların hem antrenman performansını en üst düzeye çıkarmakta hem de antrenman sonrası kas gruplarındaki mikro düzeydeki yırtılmaların onarılarak kas geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Kütle kazanmak isteyen sporcular için kalori fazlası oluşturarak sağlıklı bir şekilde kilo alma önceliği bulunur. Bunun için mümkün olduğunca az yağ alarak kas geliştirmek hedeflenir. Bu anlamda Big Joy Big Mass +Gh Factors ürünü içeriğindeki bol miktarda karbonhidrat ve protein ile düzenli antrenman yapan sporcuların çok daha hızlı ve çok daha etkili bir şekilde kütle kazanmasına olanak tanımaktadır.

Big Joy Big Mass +Gh Factors Yorum & Değerlendirme

Big Joy Big Mass +Gh Factors inceleme için öncelikle ürünün zengin içeriğine göz atmak gerekir. 2 ölçekten (100 gr) oluşan bir servisinde 396 kalori, 78,8 gr karbonhidrat ve 19,6 gr protein bulunur.  %78 hızlı sindirilebilen karbonhidrat oranı ürünün muadilleri karşısında en büyük avantajlarından biridir. Bunun doşında %19 protein oranına sahip olması da sporcular için bir başka avantajdır. Konsantre yapıda whey proteini ile bitkisel proteinin karışımından oluşan formül sporcuların kütle kazanma hedefleri için hızlı ve yoğun etkide bulunur. Antrenman öncesi ve sonrası kullanımda gözle görülür etki sağlar. Big Joy Big Mass +Gh Factors kullananlar açısından ürünün en önemli özelliği zengin içeriğinin hızla etki gösterebilmesidir. Big Joy Big Mass +Gh Factors fiyat özellikleri ile de orta düzey gelire sahip sporcular açısından avantajlıdır. Olumlu özellikleri göz önüne alındığıda ürünün fiyatının gereğinden fazla olmadığı görülmektedir. Uzun vadeli kullanım için uygundur. Bu da, ülkemizde birçok sporcu tarafından tercih edilebilmesini sağlamıştır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Whey Aminos İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Big Mass İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ