Weider Whey Aminos Weider supplement markasının tablet formda üretmiş olduğu amino asit gıda takviye ürünüdür. Tamamıyla whey proteinlerden üretilmiş olan amino asitler içeren bir supplementtir. Weider Whey Aminos ne işe yarar sorusuna temel olarakkullanan insanların günlük amino asit ihtiyacını karşılamaya yönelik bir sporcu ürünüdür.

Weider Whey Aminos

Weider Whey Aminos İnceleme

Weider Whey Aminos 300 başlangıç ve orta seviyedeki sporcuların kullanabileceği bir ürün olmakla beraber whey proteinden elde edilmesiyle rahatlıkla sindirilmektedir. Weider Whey Aminos 300 tablet içeren kutusunda bir servisi 6 tablet olup 50 servis sayısı mevcuttur. Bir servisinde 7,7 gram protein, 0,3 gram yağ, 0,4 gram şeker bulunmaktadır. Weider Whey Aminos kullanımı başlangıç seviyesindeki sporcular için antrenmandan sonra 80 kg dan daha az kiloya sahip sporcular için 4 tablet, 80 kg ile 100 kg arası sporcular için 5 tablet ve 100 kg dan fazla sporcular için 7 tablet, orta seviyedeki sporculara ise antrenmandan önce ve sonra 80 kg altındaki kişiler için 6 tablet, 80 kg ile 100 kg arasındaki kişiler için 8 tablet ve 100 kg dan fazla kiloya sahip sporcular içinse 11 tablet tüketilmesi üretici firma olan Weider tarafından önerilmektedir. Weider Whey Aminos 300 içeriğinde %23 oranında Bcaa içermektedir. Aspartam, GDO, domuz katkı maddesi, koruyucu madde gibi sağlığa zarar veren maddeleri içeriğinde bulunmamaktadır.

Weider Whey Aminos Yorum & Değerlendirme

Weider Whey Aminos 300 tablet ürünü zengin bir içeriğe sahip amino asit bakımından da gereksinimlerinizi karşılayabilecek bir sporcu takviye gıdasıdır. Tamamıyla whey proteinlerden elde edilmiş olması da sizde sindirim rahatlığı yaşatacaktır. Sahip olduğu %23 lük Bcaa miktarı ve bir servisinde 7,7 gram protein bulundururken 0,3 yağ ve 0,4 gram gibi düşük miktarlarda karbonhidrat ve yağ bulunduruyor olması da birçok sporcu tarafından beğenilen bir artısıdır. Weider Whey Aminos kullanıcı yorumları ele alındığında kullanan sporcuların etki olarak gözle görülür bir şekilde değişim yaşadıklarını görebilmekteyiz. Weider Whey Aminos yorumlar fiyat olarak pahalı bulunsa da içerik olarak kaliteli olması bu ürünü tercih edecek birçok sporcunun olmasını sağlamaktadır. Firmanın kullanan sporcuların sahip olduğu kilolara göre servis miktarını söylemesi de Weider Whey Aminos ürününden alacağınız verimin maksimum olması için önemli bir bilgilendirme olmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Ultra Amino 3050 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Big Mass +GH Factors İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ