Amino asit ihtiyacı tüm insanlarda olsa da genellikle bu ihtiyacı karşılamak için supplement alanlar spor ile uğraşanlar olmaktadır. Amino asit kullanmak isteyen kişiler piyasada birçok marka arasında seçim yapıp tedarik edebilmektedir. Biz Weider markasının Ultra Amino 3050 ürününü ele alıp sizlere anlatacağız. Weider Ultra Amino 3050 kompleks bir amino asit ürünüdür. Tablet formda üretilmiş olan Weider Ultra Amino 3050 zengin bir ham madde kalitesiyle üst düzey titizlikte üretilmiş bir sporcu gıda takviye ürünüdür.

Weider Ultra Amino 3050

Weider Ultra Amino 3050 İnceleme

Weider Ultra Amino 3050 ne işe yarar konusuna gelindiğinde vücudun sentezleyebildiği ve sentezleyemediği amino asitleri vardır. Sentezleyemediği esansiyel amino asitleri dışarıdan almanız gerekmektedir. Sentezleyebildiği amino asitleriyse spor yapan kişiler kas gelişimini ve kas oluşum hızını arttırmak için takviye gıda alarak artırmak istemektedir. Weider Ultra Amino 3050 sahip olduğu 18 farklı amino asit profiliyle sizin amino asit eksiğinizin kapanmasında büyük rol oynamaktadır. Weider Ultra Amino 3050 nasıl bir içeriğe sahip olduğunu anlatmak isteriz. Weider Ultra Amino 3050 %95 oranın da Hidrolize Whey proteine, ve 100 farklı biyolojik değere sahip bir gıda takviye ürünüdür.. %22, saf bir formda BCAA içermektedir. Weider Ultra Amino 3050 18 farklı amino asidi içeriğinde bulundurmaktadır. Weider Ultra Amino 3050 bir servisi 4 tablet olup 80 servis sayısına sahiptir. Bir servisinde 12,2 gram protein, 0,4 gram yağ, 0,7 gram karbonhidrat içermektedir. Weider Ultra Amino 3050 her bir tabletinde 3050 mg amino asit içeren bu ürün emilim hızı bakımından da kendi kategorisindeki ürünlere göre üstün bir konumdadır. Üretici firma Weider Ultra Amino 3050 ürününü orta ve ileri seviyedeki sporcuların kullanmasını önermektedir. Weider Ultra Amino 3050 kullanımı üretici firma tarafından antrenman günlerinde antrenman öncesi ve hemen sonrasında 80 kg altında kiloya sahip sporcular için 4 tablet, 80 kg ile 100 kg arasında kiloya sahip sporcular için 6 tablet ve 100 kg dan fazla kiloya sahip sporcular için 8 tablet kullanımını önermektedir.

Weider Ultra Amino 3050 Yorum & Değerlendirme

Weider Ultra Amino 3050 sporcu takviye gıdası sahip olduğu zengin ham madde ve kaliteli içeriği ile amino asit ihtiyacını kapatmak isteyen sporcuların tercih edebileceği Weider Ultra Amino 3050 bir sporcu takviye gıda ürünüdür. Weider Ultra Amino 3050 içeriği 18 farklı amino asitten oluşması sizin vücudunuz ve kas gelişiminiz için önemli olmaktadır. %95 oranında Hidrolize Whey proteinine de sahip oluşu sizi her anlamda destekleyebilecek bir ürün olabilecektir. Weider Ultra Amino 3050 bir servisinde 12,2 gram protein içerirken 0,4 yağ ve 0,7 gram karbonhidrat ve %22,6 oranında saf bir forma sahip BCAA içermesi definasyon dönemindeki sporcular için sahip olduğu besin değeriyle iyi bir ürün olacaktır. Bir tabletin de 3050 mg amino asit bulundurması da bir servis miktarı olarak hesaplandığında (4 tablet) 12200 mg amino asit değeri edecektir. Bunun oldukça iyi bir içerik olduğunu tekrardan sizlere söylemek isteriz. Weider Ultra Amino 3050 emilim hızı olarakta tablet formda üretilen diğer markaların amino asit ürünlerine göre oldukça hızlı bir üründür. Weider Ultra Amino 3050 kullananlar bu ürünle alakalı içerik bakımından oldukça memnun olmakla birlikte antrenman esnasında performanslarında oldukça iyi bir değişim olduğunu ve kas gelişimine büyük yardım ettiğini söylemektedirler. Weider Ultra Amino 3050 fiyatı ise en çok olumsuz yorum aldığı konuların başında gelmektedir. Piyasadaki diğer ürünlere göre pahalı olduğundan kullanmak isteyen kişiler içeriğini beğenseler de fiyatının pahalı oluşu birkaç kez düşünmelerine bazen fikir değiştirip farklı markanın ürünlerini almaya itmektedir. Ayrıca Weider Ultra Amino 3050 kullananlar tablet boyutunun büyük olması nedeniyle yutma esnasında zorlandıklarını dile getirmektedirler. Weider Ultra Amino 3050 yorum olarak biz içeriğini çok iyi bulsakta kullanan kişiler gibi fiyat ve tablet büyüklüğü konusunda aynı fikirlere sahibiz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Pure Egg Amino İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Whey Aminos İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ