Weider Pure Egg Amino Weider supplement markasının tablet formda olan amino asit ürünüdür. Hammadde olarak içeriğinin oldukça zengin olması kullanan sporcular tarafından kaslarındaki gelişme hızını arttırmaktadır. Weider Pure Egg Amino 300 tablet zengin içeriği sayesinde kullanan sporcuların günlük amino asit ihtiyacının önemli bir bölümünü gidermektedir.

Weider Premium BCAA Professional

Weider Pure Egg Amino İnceleme

Weider Pure Egg Amino özellikleri 110 farklı biyolojik değere sahip bir sporcu gıda takviye ürünüdür. Ayrıca Weider Pure Egg Amino 300 tablet Whey ürünlerine göre daha uzun süren bir emilim süresi olsa da sahip olduğu Hidrolize içeriğiyle 30 dakika gibi hızlı bir sürede emilimi gerçekleşmektedir. Weider Pure Egg Amino içeriği bir kutusunda toplam 60 servis sayısı mevcuttur ve her bir servisi 5 tablettir. Bir servisinde 5,9 gram protein, 0,1 gram yağ, 0,6 gram karbonhidrat ve 27 kcal enerjiye sahiptir. Bu içeriğin dışında bir ölçeğinde 1,2 mg B6 vitamini de bulunmaktadır. Weider Pure Egg Amino üretici firma tarafından orta seviye ve ileri seviyedeki sporcuların kullanmasını önermektedir. Antrenmanınızın olduğu günlerde antrenmandan bir saat önce ve antrenmandan hemen sonra alınması önerilmektedir. Weider Pure Egg Amino kullananlar 80 kg ve altındaki sporcular için 4 tablet, 80 kg ile 100 kg arasındaki sporcular için 6 tablet ve 100 kg dan fazla kiloya sahip sporcular için 8 tablet kullanılması doğru olacaktır. Weider Pure Egg Amino 300 tablet içerisin de aspartam, laktoz, GDO, koruyucu madde ve renklendirici boya gibi sağlığa zararlı maddeleri bulundurmamaktadır.

Weider Pure Egg Amino Yorum & Değerlendirme

Weider Pure Egg Amino 300 tablet amino asit ürünleri arasında kaliteli bir içeriğe sahip ürün olmasıyla birçok sporcu tarafından araştırılıp satın alınan bir ürün olmaktadır. Hammadde kalitesi olarak Weider yine üst düzey bir ürün üretmiş diyebiliriz. Hidrolize içeriği sayesinde hızlı bir emilim sağlayan Weider Pure Egg Amino 300 tablet sahip olduğu besin değerleriyle de kullanan sporcuları memnun etmektedir. Weider Pure Egg Amino yorumları kullanan sporcular tarafından iki konuda olumsuz ve bir konuda da oldukça yorumlara sahiptir. Kullanan sporcuların iyi yorumları içeriğinin kaliteli olması dolayısıyla kaslarında oldukça büyük etkiler görmeleri ve bu durumdan memnun kalmalarını sağlamaktadır. Lakin olumsuz yorumlar ise ilk olarak tabletlerin sertliği yüzünden yutma esnasında sporcular rahat bir kullanıma sahip değiller. İkinci konu ise fiyat konusunda diğer ürünlere göre fiyatının pahalı olmasıdır. Bizim yorumumuz ise içerik olarak kaliteli olsa da yutma ve fiyat konularında sizi memnun edemeyeceğini sizlere söylemeliyiz. Bu hususlara dikkat ederek ve Weider Pure Egg Amino inceleme başlığımızda yazdığımız hususları bilerek bu ürünü tercih etmeye ya da etmemeye karar verirseniz sizin için daha iyi olacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Premium BCAA Professional İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Ultra Amino 3050 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ