Kaslarını geliştirmek isteyen sporcular antrenmanlarının dışında beslenme şekillerine de özen göstermeleri gerekmektedir. Kaslar için olmazsa olmazlardan olan proteinlerin ve amino asitlerin gün içerisinde yeterli miktarda alınması, kasların gelişimi için oldukça önemlidir. Maddi imkanları supplement satın almaya elverişli olan kişilerin takviye gıda olarak supplement satın almaları, kaslarının gelişim sürelerini kısaltmaya ve kas büyüme hızını arttırmaya yardımcı olacaktır. Weider markasının kaliteli ürünlerinden birisi olan Premium Wakeup X Whey protein isolate ürünü ile beslenmelerinize iyi bir takviye yapabilirsiniz.

Weider Premium WakeUp X Whey Protein Isolate

Weider Premium WakeUp X Whey Protein Isolate İnceleme

Weider Premium WakeUp X Whey protein isolateadından da anlaşılacağı üzere içerisinde izole whey proteinleri içeren bir protein tozu ürünüdür. İzole whey proteinlerin haricinde bitkisel ekstreler de içermesi sporcuların ürünü güne başlarken kullanmalarına da olanak sağlamıştır. Weider Premium WakeUp X Whey protein isolate 600 gr kutusu içerisinde bir servisi 20 gramdan oluşup toplam 30 servis miktarına sahiptir. Bir servisinde 11.5 gram protein, 0.6 gram yap ve 1.3 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Weider Premium WakeUp X Whey protein isolate faydaları içeriğinde kreatin, kafein, vitamin ve mineraller içermesi kas kütlesinin büyümesini olumlu yönde arttırırken vücut sağlığını da korumada büyük rol oynamaktadır. Weider Premium WakeUp X Whey protein isolate inceleme altında ele alındığında bir servisinde 3 gram kreatin monohidrat bulunması yoğun antrenmanlar yapmanıza ve fiziksel performansınızı arttırmanıza katkı sağlamaktadır.

Weider Premium WakeUp X Whey Protein Isolate Yorum & Değerlendirme

Premium WakeUp X Whey protein tozu içeriğinde hem kas gelişimi hem de vücut sağlığı açısından birçok besini bir arada bulundurmaktadır. Bu besinlerin kompleks yapıda olması ürünün kalitesini gösterirken kullanım konusunda da seçeneklerinin bulunması kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Premium WakeUp X Whey protein tozu hem sıcak hem de soğuk su ile kullanılmaya uygundur. Weider Premium WakeUp X Whey protein isolate kullananlar ürünün içeriğinin kaliteli olması kadar lezzetinin de oldukça iyi olduğunu belirtmektedir. Weider Premium WakeUp X Whey protein isolate fiyat olarak Weider markasının diğer ürünlerinde olduğu gibi pahalı olsa da kalitesi ve zengin içeriği bu fiyatı hak ettiğini bizlere göstermektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Day&Night Casein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerik5 Leziz Smoothie Tarifiyle Protein Tozunu Afiyetle Tüketin

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ