Antrenmanlarda enerji eksikliği hisseden sporcuların hem enerji ihtiyacını karşılamak hem de kas gelişimini hızlandırmak için BCAA arayışı içine girdiğinde alabileceği ürünlerden birisi de Weider Premium BCAA olacaktır. Weider Premium BCAA Professional içerisinde zengin hammaddesiyle size ileri düzeyde fayda sağlayabilecek toz formda bir sporcu takviye gıdasıdır.

Weider Premium BCAA Professional

Weider Premium BCAA Professional İnceleme

Weider Premium BCAA Professional 450 gr kutusunda bir servisi 15 gram olup toplam 30 servis sayısına sahiptir. Weider Premium BCAA Professional içeriği bir servisinde 10,6 gram protein, 0,4 gram karbonhidrat ve 0,1 gram yağ içermektedir. Bunların yanında her bir ölçeğinde 8000 mg BCAA ve 2500 mg Glutamin içermekte olan Weider Premium BCAA Professional arjinin ve B6 vitamini de içererek zengin bir içeriğe sahip bir supplement olmuştur. Weider Premium BCAA Professional sahip olduğu arjinin ve B6 vitamini sayesinde antrenman öncesinde de tüketilebilmektedir. Weider Premium BCAA Professional faydası içerisinde bulunan B6 vitamini enerji oluşumunu sağlayan metabolizmaya katkısı bulunduğu için antrenmanlarınız daha ileri düzeyde geçebilecektir. Weider Premium BCAA Arjinin ve B6 vitamini dışında elektrolit karışımlar ile daha güçlü bir forma kazandırıldığından Weider Premium BCAA Professional faydası ayrıca elektrolit bileşenler sayesinde yoğun geçen antrenmanlarınız da terleme ile kaybettiğiniz sıvıları geri kazanılmasında büyük bir yardımı bulunmaktadır. Weider Premium BCAA özellikleri bakımından zengin içeriğinde sahip olduğu Arjinin ile optimum düzeyde antrenman verimliliğini sizlere sağlayacaktır. Üretici firma olan Weider tarafından antrenman öncesi veya sonrasında tüketebileceğiniz bu ürünü bir ölçeğini 250 ml su ile karıştırıp tüketmeniz önerilmektedir.  

Weider Premium BCAA Professional Yorum & Değerlendirme

Weider Premium BCAA Professional piyasada bulunan birçok BCAA ürünlerinden kaliteli ve zengin bir içeriğe sahip olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Bir ölçeğinde 800 mg BCAA oldukça iyi bir miktar olup BCAA gereksiniminizin oldukça büyük bir kısmını karşılamanızda faydası olacaktır. İçeriğinde BCAA’nın yanında Glutamin, Arjinin ve elektrolit karışım içermesi hem kaslarınızın büyüme hızını artırırken hem de sizlere oldukça iyi bir enerji sağlayacaktır. Weider Premium BCAA Professional kullananlar ürünün içeriğinden oldukça memnun kalmış olsalar da  fiyatının pahalı olduğunu söylemektedirler. Bizim Weider Premium BCAA Professional 450 gr hakkında ki yorumumuz da kullanan kişiler gibi zengin bir içeriğe sahip olsa da fiyatının diğer BCAA ürünlerinden daha pahalı olması bu ürünü alırken düşündürecek bir kriterdir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider Premium BCAA Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Pure Egg Amino İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ