Vücudumuz tarafından üretilen ve üretilemeyen amino asitler vardır. Vücudumuzun üretebildiği amino asitlere takviye sağlamak amacıyla bazı zamanlarda dışarıdan takviye alabilirsiniz. Vücudumuz tarafından üretilemeyen yani esansiyel amino asitleri ise sadece dışarıdan yiyecekler ile alabilmekteyiz. BCAA üç farklı esansiyel amino asitlerdir. Bunlar Lösin, Valin ve İzolösindir. Weider Premium BCAA Powder 500 BCAA eksiğini kapatmak isteyen sporcuların kullanabileceği bir sporcu gıdasıdır.

Weider Premium BCAA Powder

Weider Premium BCAA Powder İnceleme

Weider Premium BCAA Powder 500 toz forma sahip ve sporcuların antrenman sonucunda BCAA açığını tamamlamaya çalışan bir üründür. Weider Premium BCAA Powder 500 hızlı bir emilime sahip bir üründür. ‘Weider Premium BCAA Powder ne işe yarar?’ sorusuna kas yapımında, antrenman sonunda oluşan ağrıları azaltmakta oldukça etkilidir. Weider Premium BCAA Powder 500 gr kutusunda bir servisi 10 gram olup 50 servis sayısına sahiptir. Ürünün içerisinde ölçek bulunmamaktadır. Servis miktarını 2 çay kaşığıyla ayarlayıp tüketebilirsiniz. Bir servisinde 0,1 gram yağ, 0,6 gram karbonhidrat ve 0,2 gram protein bulunmaktadır. Weider Premium BCAA Powder 500 bir servisinde bu besinlerden başka yüksek bir kaliteye sahip saf bir formda 6000 mg BCAA da içermektedir. Bu 6000 mg BCAA’yı 3000 mg Lösin, 1.500 mg İzolösin ve 1.500 mg Valin oluşturmaktadır. Bunlara ek olarak Weider Premium BCAA Powder 500 bir ölçeğinde saf bir formda 1.500 mg Glutamin de içermektedir. İçeriğinde sahip olduğu BCAA ile antrenmanlardan sonra kasların dinlenmesi, büyümesi ve güçlenmesi sağlanmaktadır. Bir ölçeğinde bulunan 1.500 mg Glutamin ile de kaslarınızın gelişimi hızlanırken antrenmanlardaki performansınızda da bir artış görülecektir. Bu topaklanma durumu Weider Premium BCAA Powder 500 ürününün içeriğine asla etki etmemektedir. Weider Premium BCAA Powder 500 ürününü kullanırken bir servisini suya attıktan sonra normal bir biçimde karışacaktır. Üretici firma olan Weider Weider Premium BCAA Powder 500 gr ürününü başlangıç seviyesindeki sporcuların kullanmasını önermemekte olup orta seviye ve ileri seviyedeki sporcuların kullanmasını önermektedir. Antrenmandan 30 önce ya da hemen sonra tüketebileceğiniz bu ürünün bir servisini 200 ml su ile karıştırıp bahsettiğimiz zaman diliminde kullanabilirsiniz.  Weider Premium BCAA Powder 500 gr ürünü aspartam, domuz katkı maddesi, GDO, gluten, koruyucu madde ve laktoz içermemektedir.

Weider Premium BCAA Powder Yorum & Değerlendirme

Weider Premium BCAA Powder 500 gr bir servisinde 6000 mg BCAA ve 1500 mg Glutamin içermesi oldukça iyi sayılabilecek bir içeriktir. Saf formda bulunan BCAA ve Glutamini sporcuların ihtiyacı olan BCAA ve Glutamin eksiğini kaliteli bir şekilde karşılayabilmekte yardım etmektedir. Topaklanma durumu her ne kadar iyi bir durum olmasa da içeriğini etkilemiyor olması bir bakıma iyi bir durumdur. Weider Premium BCAA Powder yorum olarak kutusunda ölçek bulunmamasını Weider markasının bu ürününde yaptığı bir eksikliktir. Weider markasının Weider Premium BCAA Powder 500 gr ürünü aroma olarak sadece tropikal meyve aromasına sahip olması da kullanan kişilere bir seçenek sunmaması bakımından ayrı bir eksikliktir. Tropikal meyve aroması da kullanan sporcular tarafından beğenilmemektedir. Weider Premium BCAA Powder 500 gr fiyat konusunda da hem kullanan kişiler tarafından hem de bizim tarafımızdan pahalı olarak görülmektedir. Birçok sporcu da supplement arayışı içine girdiğinde fiyatından ötürü bu ürünü almaktan vazgeçmektedir. Tadının yanında içeriği ise Weider Premium BCAA Powder ürününün olumlu bir yanıdır. Fiyattından etkilenmeyip içeriğine ve kalitesine bakan sporcular inceleme yazımızı okuduktan sonra bu ürün kendi ihtiyaçlarına uyuyorsa satın almalarını öneririz. 

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikRonnie Coleman Signature Series Pro-Antium Protein Complex İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Premium BCAA Professional İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ