Kasların gelişmesinde antrenmanlar her ne kadar önemli olarak görülse de beslenme de bir o kadar önemlidir. Antrenman esnasında yırtılan kas hücrelerine proteinlerin gidebilmesi kas gelişiminiz için oldukça önemlidir. Sporcuların kas gelişimlerini artırmaları için tercih edebilecekleri ürünlerden birisi de Weider markasının üretmekte olduğu Day&Night Casein ürünüdür.

Weider Day&Night Casein

Weider Day&Night Casein İnceleme

Weider Day&Night Casein adından da anlaşılacağı üzere içerisinde kazein proteini içeren ve toz formda olan bir takviye gıda ürünüdür. Kazein proteini genellikle uyku esnasında kullanılması uygun olsa da Weider Day&Night Casein hem gece hem de gündüz kullanılabilmektedir. Weider Day&Night Casein 500 grkilitli paketi içerisinde bir servisi 25 gram olup 20 servis sayısına sahiptir. Ürünün içerisinde ölçek bulunmadığından bir servisi 2 yemek kaşığı ile ayarlayabilirsiniz. Weider Day&Night Casein bir servisinde 19.5 gram protein, 0.5 gram yağ  ve 1.2 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Weider Day&Night Casein protein tozu kaliteli besin değerleri ve yüksek oranda protein değerinin yanında %21 oranında BCAA içermesi de sporcuların günlük besin ihtiyaçlarının çoğunu tamamlamasına yardımcı olmaktadır. Weider Day&Night Caseinürününü tüm seviyedeki sporcular rahatlıkla tüketebilir. Antrenmandan önce ve gece yatmadan önce birer servisi 300 ml su veya süt ile karıştırıp tüketebilirsiniz.

Weider Day&Night Casein Yorum & Değerlendirme

Weider Day&Night Casein 1800 gr ürünü sporcuların günlük protein ihtiyacını karşılamaya yönelik bir supplementtir. İçerisinde kazein proteini içermesinden dolayı kaslarınız gün boyu proteinden mahrum kalmamaktadır. Ürün kilitli pakete sahip olmasından dolayı pratik bir kullanımı vardır ve sporculara hijyenik kullanım imkanı sunmaktadır. Weider Day&Night Casein kullananlarürünü düzenli beslenme ve antrenman ile birlikte kullandıkları zaman etkisinin kısa sürede görüldüğünü belirtmiştir. Weider Day&Night Casein fiyat bakımından da içeriği kadar kullanıcılarını memnun etmektedir. Diğer muadil ürünlere göre uygun sayılabilecek fiyatının olması Weider Day&Night Casein’in en önemli artılarından birisidir. Bizim Weider Day&Night Casein hakkında yorumumuz, kazein ürünü almak isteyen sporcuların bu ürüne göz atmadan karar vermemesi gerektiğidir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider CFM Whey Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Premium WakeUp X Whey Protein Isolate İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ