Spor yapan kişilerin kas kütlelerini arttırmaları için günlük olarak almaları gereken belli bir protein miktarı vardır. Bu protein miktarını tamamlamakta zorlanan ya da daha kaliteli proteinler ve amino asitler almak isteyen kişiler takviye gıda olarak supplementlerden faydalanabilir. Bu yazımızda uzun yıllardır supplement üreten ve supplement üreticileri arasında en kaliteli ürünleri bulunan Weider firmasının CFM Whey protein ürününü inceleyeceğiz.

Weider CFM Whey Protein 100%

Weider CFM Whey Protein İnceleme

Weider CFM Whey protein CFM teknolojisiyle üretilmiş, %100 saf ve doğal ham maddelerden elde edilmiş bir protein tozudur. %100 oranında izole içeriği ile protein saflığı olarak en zengin ürünlerden birisidir. Weider CFM Whey protein tozu 908 grkutusu içerisinde bir servisi 30 gram olup toplam 30 servis miktarına sahiptir. Weider CFM Whey protein incelemeolarak ele alındığında bir servisinde yaklaşık 25 gram protein bulundurması ve düşük oranda yağ ve karbonhidrata sahip olması oldukça dikkat çekmektedir. Weider CFM yüksek miktarda protein içermesinin haricinde zengin amino asit profiline sahip olmasıyla da bir sporcunun ihtiyacı olan protein ve amino asitleri karşılamasında oldukça katkı sağlamaktadır. Weider CFM Whey protein faydaları kullanılmaya başlandığı andan itibaren kas kütlesinde önemli derecede artış sağlarken, sporcuların antrenmandan sonra toparlanma sürecini de oldukça hızlı tamamlamaktadır. Üretici firma ürünü, antrenmandan hemen sonra bir servisi 300 ml su ile karıştırıp tüketilmesini önermektedir.

Weider CFM Whey Protein Yorum & Değerlendirme

Kaliteli ve zengin bir içeriğe sahip olan Weider CFM Whey protein birçok sporcunun kullanmaya başladığı andan itibaren iyi etkiler göreceğini söyleyebiliriz. Ürünün içeriğindeki besinlerin çeşitliliği ve miktarları iyi bir takviye gıda olduğunu bizlere göstermektedir. Weider CFM Whey protein kullananlar da ürünü kullanmaya başladıktan sonra oldukça kısa sürelerde kas kütlelerinde bir değişim olduğunu ve etkisini gösterdiğini belirtmişlerdir. Weider CFM Whey protein fiyat muadil ürünlere göre pahalı olsa da maddi açıdan sıkıntı yaşamayacak kişilerin kullanabileceği en iyi ürünlerden biri olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca ürünün ithal olmasından dolayı döviz kurlarındaki değişikliklerde fiyatlarınında değiştiğini okurlarımıza söylemek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider 100% Whey İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikWeider Day&Night Casein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ