2018’den bu yana kendi sporcu besinlerini Supplementler Nutrition çatısı altında sporcularla buluşturan Supplementler.com, sporcuların kas gelişiminde ihtiyacı olan esansiyel amino asit olan BCAA’yı da sporcularla buluşturuyor. Takviye edici besin sektörüne iyi bir giriş yapan Supplementler Nutrition BCAA 2:1:1 Amino Asit ürününü bu yazımızda detaylarıyla ele alacağız.

Supplementler Nutrition BCAA 2:1:1

Ambalajlar:

  • 480 gr (kavanoz)

Aromalar:

  • Karpuz

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılmalı:

Orta Seviye: 1 ölçek (6,4 gram) ürün 350 ml suyla karıştırılarak antrenman öncesinde ya da sonrasında tüketilir.

İleri Seviye: 1 ölçek (6,4 gram) ürün 350 ml suyla karıştırılarak antrenman öncesinde ya da sonrasında tüketilir. Uyumadan önce bir porsiyon daha tüketilebilir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Faydaları ve Zararları:

Supplementler Nutrition BCAA 2:1:1 oranlarıyla esansiyel amino asitlerin alınmasında oldukça faydalı bir ürün olarak gösterilebilir. Buradaki oranlamaya göre ürün her servisinin 5 gramında 2500 mg lösin, 1250 mg izolösin ve 1250 mg valin içeriyor.

Ürün hayvansal bileşen içermiyor. Gıda fermantasyonuyla üretilmiş olması sebebiyle ürün vegan sporcular tarafından da kullanıma uygun.

Supplementler Nutrition ürünlerinde genel olarak Avrupa’dan hammadde temini ediyor. Böylelikle ürünler Avrupa standartlarını karşılıyor.

Supplementler Nutrition BCAA 2:1:1 kullananlar ürünün kaşık yardımıyla kolayca karıştırılabiliyor olmasından memnun kaldıklarını ifade ediyorlar. Karışım kolaylığı ürünün kullanıcılar açısından bir faydası olarak gösterilebilir.

Ürünün negatif yönlerinden birisi tek aroma alternatifinin olması. Yalnızca karpuzlu seçeneği piyasada yer alan Supplementler Nutrition BCAA 2:1:1 amino asit yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde, kullanıcıların farklı aromaları da arzu ettikleri görülüyor.

Tadı Nasıl?

Supplementler Nutrition BCAA 2:1:1 tadı ile genel olarak beğenimizi kazanıyor ancak tatlandırıcı oranının fazla olduğunu belirtmekte fayda var. Bu durum çoğu zaman şekerli tadın aromaya baskın gelmesine neden olabiliyor. Ek olarak markanın kullanıcı beklentilerini karşılamak adına aroma alternatiflerini çeşitlendirmesi de gerekiyor.

Son Söz:

Piyasadaki BCAA ürünleri arasında 2:1:1 oranlarını gözeten bir alternatif arıyorsanız, Supplementler Nutrition’ı tercih nedeniniz ürünün Avrupa standartlarında üretiliyor olması ve hayvansal bileşen içermiyor olması olabilir ancak aroma ve tatlandırıcı konusunda hassas kullanıcılar için ürünün düşünülerek değerlendirilmesi gerekiyor.

Satın Alınabilecek Noktalar:

-Supplement mağazaları

-istegelsin

-n11.com

-Trendyol

-Hepsiburada

-Gittigidiyor

-Supplementler.com

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Amino Build Next Gen Ripped Amino Asit İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSupplementler Nutrition Micronized Creatine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ