Protein çeşitlerinden en hızlı emilime sahip protein izole proteinlerdir. İzole proteinler antrenman sonrasında kaslarınızın ihtiyaç duyduğu proteinleri en kısa sürede tamamlaması, kas gelişiminizi en üst seviyelere çıkarmanızı sağlamaktadır. İzole protein tozu ürünlerinden en çok tercih edilen ürün Scitec markasının Whey İsolate ürünüdür.

Scitec Whey İsolate

Scitec Whey İsolate İnceleme

Scitec Whey İsolate %100 oranında izole whey proteini içeren ve toz formda olan bir supplementtir. İçerisinde 0 şeker ve 0’a yakın yağ bulundurması sizlere kaliteli bir şekilde kas kütlenizi geliştirmenizi sağlamaktadır. Scitec Whey İsolate 2000 gr kutusunda bir servisi 25 gram olup toplam 80 servis sayısı bulunmaktadır. Bir servisinde 21 gram protein bulundurması ve zengin amino asitlere sahip olması üründe dikkat çeken en önemli noktalardır. Scitec Whey İsolate 700 griçerisinde %23 oranında BCAA içermesi de sizlerin günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz BCAA’yı karşılamanız da büyük rol oynayacaktır. Scitec Whey İsolate yorum olarak incelendiğinde içerisinde B6 vitamini bulundurmuyor olması kullanıcılar tarafından eleştirilse de etki ve fiyat bakımından iddialı olması, birçok sporcunun bu ürünü kullanmasını sağlamaktadır.

Scitec Whey İsolate Yorum & Değerlendirme

Zengin besin değerlerine ve zengin bir içeriğe sahip olan Scitec Whey İsolate en çok tercih edilen supplementlerden birisidir. Ürünün bu kadar tercih edilmesinde içeriğinin zengin olmasının payı çok büyük olsa da ham madde olarak izole whey proteinlerin tercih edilmesi de etkilidir. İzole whey proteinler normal whey proteinlere göre daha hızlı bir emilime sahip olması kasların hızlı gelişimi için oldukça önemlidir. Scitec Whey İsolate kullananlar ürünün antrenman sonrasında kullanıldığında ve bunu iyi bir beslenme ile tüketildiğinde etkisinin oldukça iyi olduğunu söylemektedir. Scitec Whey İsolate fiyat olarakta içeriği kadar müşterilerini memnun etmektedir. Diğer supplement ürünlerine göre normal bir fiyat düzeyinde bulunan Scitec Whey İsolate 4 kgsahip olduğu eşsiz aromalar ile de kullanıcıları memnun etmektedir. Bizim Scitec whey İsolate ürünü hakkında yorumumuz fiyat performans ilişkisi bakımından oldukça iyi bir ürün olduğu ve sizlerin supplement almadan önce bu ürüne de bir göz atmanız gerektiğini düşünmekteyiz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikScitec Protein Pancake İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSiS Advanced Isolate+ Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ