Kasların gelişim sağlaması için yapılan antrenmanların yanında protein ve amino asitler içeren gıdaların tüketilmesi de gereklidir. Günlük olarak her bir sporcunun vücuduna göre alması gereken bir protein seviyesi vardır. Bu proteinleri yemeklerden sağlamak bazen oldukça güç olmaktadır. Bu durumlarda antrenmanda akıttığınız her bir terin kaslarınızın gelişiminde etkili olması için eksik kalan protein miktarını takviye olarak alıp protein açığınızı kapatabilirsiniz. Piyasada birçok sporcu takviye gıdaları bulunmaktadır. Bu sporcu gıdalarından birisi de QNT markasının ürettiği Zerocarb Metapure isolate whey protein tozudur.

Qnt Zerocarb Metapure İzole Whey Proteini

QNT Zerocarb Metapure Isolate Whey Protein İnceleme

Sporcuların protein ihtiyacını gidermesi için supplement arayışı içerisine girdiğinde birçok protein çeşitli protein tozları karşılarına çıkmaktadır. Whey proteinler emilim süresine göre kaslarınıza ulaşmaktadır. En hızlı emilim süresine sahip whey protein çeşidi izole whey proteinlerdir. QNT Zerocarb Metapure isolate whey protein de en hızlı emilim süresine sahip izole whey proteinlerinden üretilmiş bir protein tozudur. Yüksek miktarda izole whey proteinine sahip olmasının yanında karbonhidrat ve yağ miktarının da düşürülmüş olmasıyla izole whey proteinler kolay bir şekilde sindirilip hızlı bir emilim ile kaslarınıza oldukça kısa sürede ulaşmaktadır. QNT Zerocarb Metapure isolate whey protein içeriği sahip olduğu kaliteli izole whey proteini, protein miktarı, amino asitleri ve düşük oranda yağ ve şeker içermesiyle piyasadaki diğer protein tozu ürünlerinden farkını ortaya koymaktadır. Bir kutusu 2 kilo olup 67 servis miktarına sahiptir. QNT Zerocarb Metapure whey protein isolate 30 gr olan bir servisinde 25,5 gram protein, 0,6 gram yağ, 0,5 gram karbonhidrat ve 0,4 gram şeker bulunmaktadır. Bu besin değerlerinin dışında 30 gram olan bir servisinde 5,8 gram BCAA’da içermektedir. Bu besin değeriyle kaliteli bir şekilde kaslarınızın kütlesini korurken aynı zamanda artışını da sağlayabilirsiniz. Her seviyedeki sporcunun tüketebileceği QNT Zerocarb Metapure isolate whey proteini günün her anında tüketebilirsiniz. En uygun kullanım bizce antrenmandan hemen sonra bir ölçeği 200  ml su ile karıştırıp tüketmenizdir. QNT Zerocarb Metapure isolate whey proteini de B6 vitamini bulunmadığını da sizlere belirtmek isteriz. Aroma olarakta sadece çikolata aroması bulunmaktadır.

QNT Zerocarb Metapure Isolate Whey Protein Yorum & Değerlendirme

İzole whey proteinlerin hızlı bir emilime sahip olduğunu QNT Zerocarb Metapure isolate whey protein inceleme başlığında bahsetmiştik. İzole whey proteinler ile yırtılan kaslarınıza hızlı bir sürede proteinler ulaşacağı için etki bakımından en etkili protein çeşididir. QNT Zerocarb Metapure isolate whey protein bir ölçeğinde yaklaşık 26 gram izole whey protein bulundurması da sizlere hızlı bir şekilde kas geliştirmeniz için destek sağlamaktadır. İçeriğinde düşük oranda yağ ve şeker bulunuyor olması da hem temiz bir bulk dönemi geçirmek isteyen hemde yağ ve şeker tüketiminin az olduğu diyetleri uygulayan sporcular için ideal bir protein tozudur. Yüksek protein miktarının yanında bir servisinde yaklaşık 6 gram BCAA içermesi sizin BCAA ihtiyacınızın hepsini gidermese de büyük bir ölçüde katkı sağlamaktadır. QNT Zerocarb Metapure isolate whey protein tadı da içeriği kadar sporcular etkileyecek derecede lezzetlidir. Çikolata aromasının yoğunluğunun tam kıvamında olmasıyla güzel bir antrenman sonrası hem kaslarınız hem de keyfiniz oldukça iyi bir duruma gelecektir. QNT Zerocarb Metapure isolate whey protein kullananlar ürünün fiyatının diğer protein tozlarına göre biraz yüksek olmasından dolayı memnun değillerdir. Bizim bu protein tozu hakkındaki yorumumuz ise içerik ve etki bakımından sizleri oldukça memnun edeceğidir. Fiyat olarak biraz pahalı olsa da kalite ve fiyat ilişkisinde tercih edilebilecek ürünler arasında ilk 3’te olacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikQNT Dessert Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikReflex Native Whey Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ