Kas gelişimini maksimum düzeye çıkarmak için sporcuların antrenmanlarındaki veriminin dışında bir sporcunun olmazsa olmazı olan beslenmeye de dikkat etmesi gereklidir. Gün içerisinde kaslarının ihtiyacı olan amino asitleri ve proteinleri alırken yiyeceği yiyeceklerin çeşitliliğinin olması, hem sporcuyu yemek yemekten usandırmaz hem de gerekli ihtiyaçlarını gidermesini sağlar. Tatlı ile spor kelimeleri bir arada kullanılmayacak kelimelerdir. Yani bir sporcunun tatlı tüketmesi onun kas gelişimini azaltırken, vücudunun istediği şekle girmesi için gereken süreyi de uzatacaktır. Bu durumda sporcuların tatlıdan vazgeçerken onlara tatlı alternatifi hazırlayan bir supplement firması da QNT firmasıdır. QNT firmasının ürettiği Dessert protein ile sporcuların tatlı isteği oluştuğu anda onlara alternatif tatlı imkanı sunmaktadır.

Qnt Dessert Protein

QNT Dessert Protein İnceleme

QNT Dessert protein sağlıklı yaşamayı yaşam tarzı haline getirirken sporunu da yapan kişilerin tatlı kaçamaklarına bir alternatif sunduğu bir supplementtir. QNT Dessert proteini yaklaşık %53 oranında protein içerirken bunu düşük şekerle birleştirip puding yapımında sporcuların kullanabileceği bir sporcu gıdasıdır. Dessert protein ile protein tüketiminizi daha keyifli hale getirip, tatlı ihtiyacınız olduğunda bunu pratik olarak hazırlayıp karşılamanızı sağlar. QNT Dessert protein içeriği 480 gramlık paketinde bir servisi 40 gram olup toplam 12 servis sayısı ile alternatif ürünler arayan sporcuların dikkatini çekmektedir. Bir servisinde 21,2 gram protein, 3,6 gram yağ, 8,5 gram karbonhidrat ve 2,3 gram şeker bulunmaktadır. Süt protein konsantrasyonu ile üretilen bu ürünün kullanımı ise her seviyedeki sporcuya uygundur. Üretici firmanın Dessert proteini kullanım önerisi her seviyedeki sporcu için antrenmandan sonra bir servisi 200 ml su veya süt ile karıştırıp tüketmenizdir. QNT Dessert protein normal protein tozlarına göre yoğun bir kıvama sahip olduğu için shakerınızda yaklaşık 30 saniye karıştırıp öyle tadına bakmanızı öneririz. Eğer yine de yoğun gelirse tatlı kaşığıyla tüketmenizi öneririz. QNT Dessert protein içerisinde soya ve süt içerdiği için bu besinlere alerjisi bulunan sporcuların doktoruna danışıp kullanması gereklidir. QNT Dessert protein içerisinde B6 vitamini, aspartam, domuz katkı maddesi, et ürünü, GDO, koruyucu madde ve renklendirici boya içermemektedir. QNT Dessert protein tozunun aroma olarak sadece beyaz çikolata aroması bulunmaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

QNT Dessert Protein Yorum & Değerlendirme

Spor yapmayan insanlara göre sporcuların tatlıya karşı gelme durumları her ne kadar yüksek olsa da zaman zaman her insan tatlı kaçamakları yapmak istemektedir. Bu durumda 3 dilim baklava yemek ya da başka bir tatlı yemek size hem yüksek kalori almanıza hemde vücudunuza çok fazla şeker girmesine neden olacaktır. QNT Dessert protein faydaları, düşük miktarda şeker ve kalori bulunurken yüksek sayılabilecek miktarda protein bulunuyor olması hem kas gelişiminize yardımcı olurken hem de tatlı tüketiminizi yapmanızı sağlamaktadır. Bir servisinde 21,2 gram protein sizlerin günlük protein ihtiyacınızı tam anlamıyla sağlamayacaktır. Zaten bu ürünü her gün kullanmak doğru bir karar olmayacaktır. QNT Dessert protein nasıl doğru bir şekilde kullanılır sorununa ise, günlük protein ihtiyacınızı karşılayacak besinler ve gerekirse supplementler ile bu ürünü tatlı isteğiniz anında tüketmeniz en doğru kullanım olacaktır. QNT Dessert proteinin karışırken yoğun olmasından dolayı shakerda tüketirken sıkıntı yaşamanız bu ürünün eksik yanı gibi görünse de kolay karışan bir ürün olsaydı whey proteinden farkı olmazdı. Siz QNT Dessert proteini kullanırken yanınızda bir tatlı kaşığını her ihtimale karşı bulundurun. QNT Dessert protein tadı kullanan sporcular tarafından oldukça beğenilmektedir. Beyaz çikolatanın lezzetini oldukça iyi bir şekilde tadacaksınız.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikQNT Belgian Waffles Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikQNT Zerocarb Metapure Isolate Whey Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ