Sporcular verimli antrenmanlar dışında kas gelişimini arttırmak için beslenme ve uyku düzenine de oldukça dikkat etmelidirler. Günde 4-5 öğün yemek tüketirken, yemek yemekten artık sıkılabilirler. Böyle anlarda kendilerine sürprizler yaparak bunun önüne geçebilirler. Şekerli gıdalar bulk dönemindeki sporculardan definasyon dönemindeki tüm sporcularca uzak durulması gereklidir. Peki canı tatlı bir şeyler istediğinde yaptığı diyetten ya da beslenmesinden ödün mü verecekler. İşte burada takviye gıda olan QNT Belgian waffles protein devreye girmektedir. Günlük alması gereken protein ihtiyacını QNT markasının Belgian waffles proteiniyle karşılayabilirler.

Qnt Belgian Waffles Protein

QNT Belgian Waffles Protein İnceleme

QNT waffles protein ürünü protein oranı yüksek olan düşük şeker ve kaloriye sahip olan sporcu gıdasıdır. QNT Belgian waffles protein ile lezzetli wafflelar ve pancakeler yapabilirsiniz. QNT Belgian waffles proteini protein dengesini korurken tatlı ihtiyacını gidermek isteyen sporcular için alternatif lezzetler yapabileceği bir supplementtir. QNT Belgian waffles  protein içerik olarak bir paketinde 30 servis bulunup bir servisi 30 gramdan oluşmaktadır. Bİr servisinde 11,3 gram protein, 4,8 gram yağ ve 10,5 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Bir servisindeki proteinlerin izole whey proteinlerinden oluşması ve düşük şeker miktarına sahip olması tatlı kaçamağı olarak alternatif ürünler arayan sporcuların gözde tercihi olmasını sağlamaktadır. QNT Belgian waffles protein içerisinde gluten, yumurta ve laktoz içermektedir. Bundan dolayı bu gıdalara alerjisi olanların dikkat etmesi gerektiğini söylemeliyiz. QNT Belgian waffles protein tozunu her sporcu, günün her anında rahatlıkla tüketebilir. Üretici firma olan QNT tüm sevideki sporculara 1 waffle için 1 ölçeği 60 ml su veya süt ile karıştırıp tava veya waffle makinesinde pişirip öğünlerinizin arasına koymanızı önermektedir. Sporcuların kas gelişimi için gerekli olan B6 vitamini, QNT Belgian waffles protein tozunda bulunmamaktadır. QNT markası Belgian waffles protein ürününde sadece çikolata aromasını kullanmıştır.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

QNT Belgian Waffles Protein Yorum & Değerlendirme

Spor ile uğraşan insanlar gelişimlerinin hızlı olmasını istemesinden dolayı yediklerine ve içtiklerine oldukça dikkat etmektedirler. Şeker de spor yapan ya da yapmayan tüm insanların hayatlarından tüketimini azaltması gereken bir gıdadır. Ancak bazı zamanlarda tatlı yemek isteyebilirsiniz. Bu durumda da şekeri ve kalorisi düşük gıdalarla bu ihtiyacınızı gidermelisiniz. Bunu da QNT Belgian waffles protein tozu ile yapabilirsiniz. QNT Belgian waffles protein tozu yüksek miktarda protein ve düşük miktarda şeker ve kalori içermesi sebebiyle sizin tatlı yemeyi istediğiniz anlarda wafflelar ve pancakeler yapabileceğiniz bir supplementtir. İzole whey proteininden oluşuyor olması da sporcular için en hızlı emilime sahip protein olmasından dolayı tercih edilmektedir. QNT Belgian waffles protein tadı da içeriği kadar sizleri etkileyecek lezzete sahiptir. Üretici firma size her öğünde kullanmanızı önerse de bizim önerimiz QNT Belgian waffles protein tozunu spordan sonra tatlı birşeyler yemek istediğiniz anda tüketmenizdir. İçerisinde B6 vitaminini bulundurmuyor olması da bu ürünün en önemli bir eksiğidir. QNT Belgian waffles protein tozunu kullanan sporcuların yorumları bu ürünün  çikolata aromasının hafif olmasından dolayı lezzetli pancake ve wafflelar yapıp kendilerini güvenle ödüllendirebildiklerinden oluşmaktadır. Ayrıca QNT Belgian waffles protein fiyatları incelendiğinde iki kilo baklava ile neredeyse aynı fiyatta olması da sporcuların Belgian wafflesı tercih etmelerini sağlamaktadır. Fiyatının uygun olması, içeriğinin de çok iyi olmasa da yeterli düzeyde olması, tüm bunları da lezzetli ve hafif çikolata aromasıyla sunması bu ürünün kafanızda soru işareti kalmadan satın alıp kullanmanızı sağlamaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOptimum Whey Green Line Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikQNT Dessert Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ