Protein tozu arayan sporcuların araştırması gereken supplement ürünlerinden birisi olan Nutrever whey protein tozuüç farklı whey proteinin karışımından oluşan takviye sporcu gıdasıdır. Nutrever whey protein inceleme kısmına Konsantre whey proteini (WPC), hidrolize whey proteini, CFM teknolojisiyle üretilen izole proteinleri bir arada bulundurmasından başlamak doğru olacaktır.

Nutrever Whey Protein

Nutrever Whey Protein İnceleme

En hızlı şekilde emilim özelliği olan hidrolize whey ve CFM teknolojisiyle üretilen izole whey proteini ile kısa bir sürede emilerek proteinler kaslarınıza nüfuz eder. Nutrever whey protein hızlı bir şekilde emilim yaptığı için antrenmanın hemen ardından tüketildiğinde ihtiyacınız olan proteini hızlı bir şekilde karşılayacaksınız. CFM teknolojisiyle üretilen izole protein yüksek biyoyararlanıma sahip zengin içeriğe sahip bir ham maddedir. Nutrever whey protein 2000 gr kutusunda bir ölçeği 30 gram olup toplam 67 servis sayısı mevcuttur. Nutrever whey protein içeriği bir ölçeğinde 23 gram protein, 2 gram yağ, 2 gram karbonhidrat içermesi ile birçok sporcunun kullanabileceği bir üründür.Her seviyedeki sporcuların kullanabileceği bu ürünü antrenman sonrası ve sabah kalktıktan hemen sonra bir ölçeği 250 ml su ile tüketilmesi firma tarafından önerilmektedir. İçerisinde B6 vitamini, aspartam, GDO, gluten, koruyucu madde ve renklendirici boya bulunmamaktadır.

Nutrever Whey Protein Yorum & Değerlendirme

Nutrever whey isolate yorum olarak başta 3 farklı zamanda sindirilen proteine sahip olmasına başlamalıyız. Sahip olduğu proteinlerin 3 farklı zamanda sindirilmesi kaslarınızın gün içerisinde protein ihtiyaçlarını karşılamasında çok büyük yardımcı olmaktadır. CFM teknolojisiyle üretilen izole proteinlere ve hidrolize proteinlere sahip olması hızlı bir emilim sağlamaktadır. Hızlı emilim sayesinde antrenman sonrası kaslarınıza protein kısa sürede ulaşır ve kaslarınızın gelişimini hızlandırırsınız. Nutrever whey protein özellikleri bir ölçeğinde 23 gram protein içerirken 2 gram yağ ve 2 gram karbonhidrat içermesi iyi sayılabilecek özelliklerdir. 30 gram servisinde 23 gram protein bulundurması seviye olarak birçok farklı sporcuya hitap edebilecek bir ürün olabilir. Nutrever whey protein kullananlar fiyat konusunda memnun değillerdir. Bizce de fiyatı biraz pahalıdır. Nutrever whey protein aroma olarak müşterilerine çilek ve çikolata aromalarını sunmaktadır. Aroma konusunda iyi sayılabilecek lezzete sahiptir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Whey Isolate İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikRonnie Coleman Signature Series Creatine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ