Nutrend 100 whey protein izole protein tozu ürünlerinden bir tanesidir. Nutrend whey Isolate inceleme olarak ele alındığında %100 izole protein kaynağı diğer bir adı WPI içeriğinde bulunması ve kolostrum ilave edilmiş bir ürün olması en önemli bir özelliğidir. Kolostrum sadece doğum sonrası annenin sütünde bulunması ve doğan bebekler bu sütü içtiği andan itibaren bebeğin büyümesi ve bağışıklık sistemi için gerekli bir antikordur. CFM yöntemiyle üretilen whey protein türleri doğallığı koruması ve yüksek biyoyararlanmayı elde eder. Nutrend whey Isolate düşük yağ ve laktoza sahiptir. Bunun sayesinde vücudunuza aldığınız protein vücudunuzda daha kolay bir şekilde sindirilir ve hızlı bir emilim sağlayarak proteinlerin hızlı bir şekilde kaslara ulaşmasını sağlar.

Nutrend Whey Isolate

Nutrend Whey Isolate İnceleme

Nutrend whey isolate 1800 gr kutusunda bir servisi 30 gram olup toplam 60 servis sayısı mevcuttur. Nutrend whey protein 30g içerisinde 25,7 gram protein, 0,3 gram yağ, 0,9 gram karbonhidrat ve hiç şeker bulunmamaktadır. Her bir servisin de 6,6 gram BCAA bulunması da dikkat çekici bir ürün olmasını sağlamaktadır. Kolay bir şekilde karışabiliyor olması da tüketirken sizleri memnun etmek üzere üretilmiştir. Nutrend whey Isolate çilek 1800 gr ile üretilen bu ürünün sadece çilek aroması mevcuttur. İçerisinde B6 vitamini bulunmamaktadır. Kullanımı ise tüm sporcular için uygun olup antrenman öncesi sonrası ya da sabah kalktıktan sonra bir ölçek protein tozunu 180 ml su veya süt ile karıştırıp tüketilmesi firma tarafından önerilmektedir.

Nutrend Whey Isolate Yorum & Değerlendirme

Nutrend whey Isolate yorum yapılacak olduğunda ilk olarak içerik bilgisi hakkında yorumların belirtilmesi gereklidir. İçeriğinde 30 gram olan bir servisinde 25,7 gram proteine sahip olması bu kadar proteine sahipken 0,3 gram yağ, 0,9 gram karbonhidrat ve hiç şeker bulundurmaması birçok sporcu tarafından tercih edilebilecek bir ürün olduğunu göstermektedir. Definasyon dönemindeki sporcuların Nutrend 100 whey protein 2820 gr olan kutusunu tercih etmesi miktarı itibariyle o dönemlerde eksiklerini kapatmaya yönelik olacaktır. Kolay bir şekilde sheaker da karışabiliyor olması da bu ürünü tüketirken keyif almanızı sağlayacaktır. Nutrend whey Isolate 1800 eksik kalan yönleri ise aromasının sadece çilekli olması, içerisinde B6 vitamini bulunmaması olacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Micellar Casein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrever Whey Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ