Günlük protein ihtiyaçlarını kapatmayı hedefleyen sporcuların tercih edebileceği ürünlerden birisi de Nutrend micellar caseindir. Nutrend Micellar Casein inceleme olarak ilk ham madesinden bahsedebiliriz. Nutrend Micellar Casein 2250 gr en yavaş sindirimi olan micellar casein protein içermesinin yanında probiyotik ve prebiyotik ile zenginleştirilmiştir. Kaliteli ve yüksek oranda protein içermesi antreman sonrasında kaslarınızın gelişimi için uzun süre protein emilimi sağlamaktadır.

Nutrend Micellar Casein

Nutrend Micellar Casein İnceleme

Nutrend micellar faydaları uyku esnasında veyahut uzun süreli aç kalarak yapılan diyetlerde yavaş sindirilmesiyle size protein desteğinde olacaktır. Kazein proteini doğal ve yüksek kalsiyum kaynağı olduğundan kemik sağlığınızın korunmasında sizlere yardım edecektir. Nutrend Micellar Casein özellikleri olarak LActoWise olarak tescilli prebiyotik ve probiyotik içeriği sayesinde bağırsaklarınızın doğal dengesinin korunabilmesinde sizlere yardım edecektir. Nutrend Micellar Casein 2250 gr toplam 50 adet servisi bulunmaktadır ve her bir servisi 45 gramdır. Nutrend Micellar Casein içeriği bir servisinde 34,6 gram protein, 0,8 gram yağ 1 gram karbonhidrat ve 1,8 gram şekere sahiptir. Nutrend Micellar Casein 2250 gr içerisinde soya ve laktoz içerdiğinden alerjisi olanların bu ürünü almadan bir doktora başvurması gerekebilir. Nutrend Micellar Casein kullananlar başlangıç, orta ve ileri seviyedeki sporculardır. Kullanımı ise geceleri yatmadan önce bir servisi 450 ml su ile karıştırıp tüketilmesi firma tarafından önerilmektedir. Nutrend Micellar Casein 2250 gr içerisinde aspartam, domuz katkı maddesi, GDO, gluten ve B6 vitamini bulunmamaktadır.

Nutrend Micellar Casein Yorum & Değerlendirme

Nutrend Micellar Casein yorum olarak birçok konuyu kapsamaktadır. İlk olarak içerik bakımından bir servisinde 34,6 gram protein içermesi ve bu proteinin sindiriminin uzun süreli olması sizin gün içerisinde kaslarınıza protein aktarımını sağlayacaktır. İçerisinde düşük miktarda yağ ve karbonhidrat içermesi de bu ürünün en önemli artılarından birisidir. Nutrend Micellar Casein faydaları geç sindirim sayesinde uzun süreli protein emilimi ve probiyotik ve prebiyotik içeriğe sahip olmasından bağırsaklarınızın doğal dengesini koruması söylenebilir. Bir ölçeğinde 7000 mg BCAA bulunması sizin BCAA ihtiyacınızı büyük bir oranda sağlayacaktır. Fiyat performans konusunda sizleri mutlu edecek bir ürün olabileceğini sizlere söyleyebiliriz

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Beef Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Whey Isolate İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ