Bulk döneminde olan sporcuların kilo alması ve vücuduna hacim kazandırması oldukça zor bir durumdur. Günlük olarak alınması gereken kalori miktarı ve bu kaloriyi alırken hangi besinlerin ne kadar tüketilmesi gerektiğinin bilinmesi temiz bir bulk dönemi için gereklidir. Günlük olarak almanız gereken karbonhidrat, protein, amino asit ve yağ gibi birçok besini takviye gıda olarak almadan tamamlayamıyorsanız sizlere Nutrend Mass Gain Gold ürününü inceleyip değerlendireceğiz.

Nutrend Mass Gain Gold

Nutrend Mass Gain Gold İnceleme

Nutrend Mass Gain Gold içerisinde protein, birçok amino asit, karbonhidrat, yağ, mineral ve vitaminleri bir arada bulunduran toz formda olan bir sporcu takviye gıda ürünüdür. Nutrend Mass Gain Gold 3000 grkutu halinde satışa sunulmaktadır. Bir servisi 100 gram olup toplam 30 servis sayısına sahiptir. Nutrend Mass Gain Gold içeriği bir servisinde 26 gram protein, 64.5 gram karbonhidrat ve 2.2 gram yağ ile oldukça dikkat çekmektedir. Amino asit profili yönünden de oldukça zengin bir ürün olan Nutrend Mass Gain Gold antrenman öncesinde glikojen depolarını doldurup antrenman sonrasında toparlanmayı hızlandırmaktadır. Kompleks yapıda olan Nutrend Mass Gain Gold protein çeşidi olarak içerisinde Whey proteini barındırmaktadır. Nutrend Mass Gain Gold incelemeolarak ele alındığında vitamin çeşitliliği ile de sporcuların ihtiyacı olan birçok vitamini içeriğinde barındırdığı görülmektedir. Nutrend Mass Gain Gold nasıl doğru bir şekilde kullanılır sorusuna ise üretici firma tarafından antrenmandan önce ve sonra bir servis Mass Gain Gold’u 400 ml su ile karıştırılıp tüketilmesi önerilmektedir.

Nutrend Mass Gain Gold Yorum & Değerlendirme

Nutrend Mass Gain Gold içerik bakımından oldukça zengin bir üründür. İçeriğinde bulunan besinlerin çeşitliliği ve miktarları sporcuların ihtiyaçlarını gidermelerine büyük yardımcı olacağını göstermektedir. 100 gramlık bir servisinde 26 gram protein ve yaklaşık 65 gram karbonhidrat içermesi sizin günlük olarak ihtiyacınız olan hem karbonhidratı hem de proteini karşılamanızı sağlamaktadır. Nutrend Mass Gain Gold fiyat olarakta içeriği kadar müşterilerini memnun edecek bir üründür. Nutrend Mass Gain Gold kullananlar ürünün içeriğini oldukça beğenmekte ve fiyatını da uygun bulmaktadır. Etki konusunda ise de kısa sürede gözle görülebilen bir değişim olduğunu söylemektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline BCAA 4:1:1 Atb6 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrever Gainer Formula İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ