Beef protein ihtiyacı olan sporcuların tercih edebileceği ürünlerden birisi de Nutrend beef proteindir. Nutrend beef protein faydaları olarak içerisinde Creapue ham maddeli kreatin ve Arjinin Alfa Ketoglutarat içermesiyle size kaliteli bir protein kaynağı sağlaması antreman sonucunda kaslarınızın ihtiyacı olan proteini size sunmaktadır.

Nutrend Beef Protein

Nutrend Beef Protein İnceleme

Nutrend beef protein 900 gr kutusunda bir servisi 35 gram olup toplam 26 servis sayısı bulunmaktadır. Nutrend beef protein içeriği zengin sayılabilecek miktarlara sahip protein ve düşük miktarda karbonhidrat içermektedir. Her bir servisinde 30,8 gram et proteini 1,2 gram yağ 0,6 gram karbonhidrat ve 0 gram şeker bulunmaktadır. Sindirim enzimleri ilavesi bulunması da sporcuların bu ürünü tükettikten sonra rahat bir sindirim süreci yaşamalarını sağlamaktadır. Nutrend 100 beef protein her seviyedeki sporcuların kullanabileceği bir sporcu gıda takviye ürünüdür. Antrenman öncesi ve sonrasında 1 servisi 200 ml su ile tüketilmesi firma tarafından önerilmektedir. Nutrend 100 beef protein 900g içerisinde aspartam, domuz katkı maddesi, GDO ve gluten içermemektedir.

Nutrend Beef Protein Yorum & Değerlendirme

Nutrend 100 beef protein beef proteini arayan sporcuların bakması gereken bir ürün olduğunu söylemeliyiz. İçerisinde zengin aminoasit bulundurması ve %100 oranında hidrolize et proteini içermesi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ürün olmasındaki en büyük özelliklerden birisidir. Nutrend beef protein inceleme bölümünde bahsettiğimiz bir ölçeğinde 1,2 gram yağ ve 0,6 gram karbonhidrat bulundurması da diyetteki ve düşük karbonhidrat ve yağ tüketimi yapan sporcuların da kullanabileceği bir ürün olduğunu göstermektedir. İçerisinde 0 şekerbulunmaması Nutrend beef protein kullananlar tarafından memnuniyet sağlamıştır. Nutrend beef protein yorumları özellikle fiyat konusunda olumsuzluk içermektedir. Nutrend beef protein fiyat konusunda olumsuz yorumlar alsa da etki tat ve karışma konularında oldukça iyi yorumlara sahiptir. Nutrend 100 beef protein aroma olarak sadece çikolata-fındık aromasına sahip olması Nutrend beef proteinin eksik kaldığı kısımlardan birisidir. İçerisinde B6 vitamini bulundurmuyor olması da bu ürünü tercih edecek sporcuların bilmesi gereken bir husustur. Fiyatı pahalı olsa da içeriğinin iyi olduğunu sizlere yorumumuz olarak söylemekteyiz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNaturiga Organik Pirinç Proteini Tozu İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Micellar Casein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ