Birçok sporcu, kas kütlesini korumak ve gelişimini arttırmak için takviye gıda olarak whey proteini tercih etmektedir. Whey proteini kas kütlesinin korunmasına ve artmasına katkı sağlıyor olsa da bunun yanında başka takviye gıdalar ile de kaslarınızın gelişimini attırabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de Beef Proteinidir. Beef Proteinleri antrenman sonrasında ve günlük olarak ihtiyaç duyulan protein ihtiyacını tamamlamaya yarayan bir protein çeşididir. Piyasada bulunan birçok firmanın Beef Protein ürünü bulunmaktadır. Çoğu sporcunun tercih ettiği markalardan birisi olan Nutrend, markası her ürününde başarılı olduğu kaliteyi Beef Protein ürününde de ispatlamıştır.

Nutrend Beef Protein

Nutrend Beef Protein İnceleme

Nutrend Beef Protein amino asit bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. %100 oranında et proteini içeren bu takviye gıda ile kas kütlenizin korunması ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Nutrend Beef Protein içeriği İçerisinde bulunan creapue hammaddesi olan kreatin ve arjinin alfa ketoglutrarat ile kaliteli bir içeriğe sahip bir takviye sporcu gıdasıdır. Nutrend Beef Protein 900 gr kutu halinde satışa sunulmaktadır. Nutrend Beef Protein içeriği bir ölçeği 35 gram olup, kutuda toplam 26 servise sahiptir. Bir servisinde 30,8 gram protein, 1,2 gram yağ ve 0,6 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Bu besin değerlerinin dışında bir servisinde 1.500 mg kreatin monohidrat ve 500 mg arjinin de içermektedir. Nutrend Beef Protein de şeker ve B6 vitamini bulunmamaktadır. Protein tozu sindiriminde sıkıntı yaşayan sporcular için Nutrend, Beef Proteinin de sindirim enzim ilavesi de içermektedir. Çoğu supplementlerde olduğu gibi Nutrend Beef Protein ürününde de aspartam, domuz katkı maddesi, GDO ve gluten bulunmamaktadır. Her seviyedeki sporcunun tüketebileceği bir ürün olan Nutrend Beef Protein, günün her anında tüketilebilmektedir. Üretici firma olan Nutrend, başlangıç seviyesindeki sporcular için antrenmandan sonra bir servisi 200 ml su ile, orta seviyedeki sporcular için antrenmandan önce ve hemen sonra bir servisi 200 ml su ile, ileri seviyedeki sporculari için de 1 servis Beef Proteini antrenmandan hemen önce ve sonra tüketilmesi sporculara önerilmektedir. Nutrend Beef Protein aroma olarak sadece çikolata fındık aroması ile üretilip satışa sunulmaktadır.

Nutrend Beef Protein Yorum & Değerlendirme

Nutrend Beef Protein sporcuların whey proteini dışında et proteini ile takviye sağlayıp ihtiyaçlarını tamamlayabileceği bir sporcu takviye gıdasıdır. Sporcuların çoğu supplement kullanmaya karar verdiği anda whey proteinlerini araştırıp karar verdiği supplementi almaktadır. Nutrend markasının %100 oranında et proteini de günlük protein ihtiyacını tamamlamakta zorluk çeken veya aldığı besinlere takviye yapmak isteyen sporcuların tercih edebileceği bir üründür. Nutrend Beef Protein nasıl sorusuna , bir servisinde yaklaşık 31 gram gibi yüksek bir protein miktarına sahip olmasını söyleyebiliriz. Yüksek protein miktarının yanında düşük oranda yağ ve karbonhidrat içerirken şeker içermemesi de bulk dönemindeki sporcuların dışında diyetlerinde şeker, yağ ve karbonhidrat tüketimini azaltmayı hedefleyen sporculara da hitap eden bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli amino asitlere sahip olan bir ürün olsa da bu değerlerin sizin günlük amino asit ihtiyacınızın tamamını gidereceğini söyleyemeyeceğiz. Sporcular herhangi bir supplement kullanırken ara sıra sindirim zorluğu çekmektedir. Nutrend Beef Protein, içerisinde sindirim enzim ilavesi de bulunuyor olması, bu supplementi kullanırken sindirim zorluğu çekmenizi engelleyecektir. Sağlık açısından B6 vitamini oldukça önemli bir vitamindir. Proteinlerin oluşturulma anında, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasında ve enerji artışında önemli bir role sahiptir. Sporcular için önemli olan B6 vitaminin Nutrend Beef Protein de bulunmuyor olması bu ürünün eksik olan bir yönüdür. Nutrend Beef Protein kullananlar etki olarak iyi bir beslenme ve sağlam bir antremandan sonra kullanıldığında etkinin oldukça üst seviyede olduğunu belirtmektedirler. Shaker da karıştırılırken topaklanma olduğunu ve tam karışmadığını da dile getiren kullanıcılar bu ürünün en önemli bir diğer eksik kısmını da belirtmişlerdir. Nutrend Beef Protein fiyat olarak whey proteinlere göre pahalı bir supplement olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Beef Proteinler arasında da fiyatının pek uygun olmadığını söylerken kullananlar tarafından da Nutrend Beef Protein fiyat konusunda olumsuz yorumlara tabi tutulmuştur. Bir supplementin olmazsa olmazlarından birisi de lezzetidir. Nutrend Beef Protein tadı kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Yoğun bir aromaya sahip olmayan çikolata fındık aroması ile kullanıcılar spor sonrası Nutrend Beef Proteini keyifle tüketmektedir. Bu ürünün bir diğer eksik yanı ise aroma olarak sadece bir çeşit aromaya sahip olmasıdır. Nutrend Beef Protein yorum olarak fiyatının biraz pahalı olduğunu lakin performans ve etkisinin oldukça iddialı bir ürün olduğunu sizlere söylemek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend %100 Whey Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ