Sporcuların beslenmelerine takviye gıda arayışı içine girdiğinde karşılaşacağı markalardan birisi de Nutrend %100 whey protein olacaktı. Nutrend %100 whey protein 2820 gram paketi miktarı itibariyle sporcuların tercihi olmuştur. Nutrend 100 whey protein incelemesi yapıldığında sözlerimize CFM teknolojisi ile üretildiğini söylemekle başlamalıyız. CFM teknolojisi ile üretilen whey proteinler doğallık ve yüksek biyoyararlanmayı sağlamaktadır. Bunun yanında düşük yağ ve laktoz içermektedir. Bunun sayesinde vücudunuza aldığınız whey proteini vücudunuz da daha kolay sindirilir ve hızlı bir şekilde emilerek kaslarınıza kısa bir sürede ulaşmaktadır.

Nutrend %100 Whey Protein

Nutrend %100 Whey Protein İnceleme

Nutrend %100 whey protein 2820 gr da 94 servis sayısı vardır ve her bir servisi de 30 gramdır. Nutrend %100 whey protein içeriği bir servisinde 23 gram protein, 1,3 gram yağ 2,2 gram karbonhidrat içermektedir. Bunun yanında whey proteinden gelen 5 gram BCAA ve 3,9 gram Glutamin de içerisinde barınmaktadır. Kolay karışılıyor olması da tercih etmeden önce bilmesi gereken bilgilerden birisidir. Nutrend 100 whey proteinin içerisinde ek renklendirici, aspartam, domuz katkı maddesi, GDO gibi sağlığa zarar veren maddeler içermemektedir. Her seviyedeki sporcular için kullanımı vardır. Günün her vaktinde tüketilebilen bu ürünü spor sonrası 1 servis(30 gram) 140 ml su veya süt ile karıştırıp tüketebilirsiniz.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Nutrend %100 Whey Protein Yorum & Değerlendirme

Nutrend %100 whey protein yorum olarak sizlere CFM teknolojisiyle üretilmiş olmasının kullanan sporculara etki konusunda yardım sağlayacağını söylemeliyiz. İçerik bakımından 30 gram servisinde 23 gram protein içeriyor olması yüksek sayılabilecek bir miktardır. Bu protein miktarının yanında 1,3 gram yağ ve 2,2 gram karbonhidrat içermesi de oldukça düşük bir miktar olması dolayısıyla birçok sporcuya eden bir ürün olmasını sağlamaktadır. Nutrend 100 whey protein 5 gram BCAA ve 3,9 gram Glutamin içermesi de gün içerisinde ihtiyacınız olan BCAA ve Glutaminin bir miktarını karşılayacaktır. İleri seviyedeki sporcuların Nutrend 100 whey protein kullanırken takviye olarak BCAA ve Glutamin alması gerekecektir. Birçok sporcunun nefret ettiği protein tozlarının sheaker da topak olarak ağzına gelmesi Nutrend %100 whey protein ürününde görülmemektedir. Kolay karışabiliyor olması spor sonrası keyfinizi bozmayacak bir husustur. Nutrend 100 whey protein aroma olarak çikolata ve bisküvi aromaları sahiptir. 

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNanox Varcil R2 Whey İsolate İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ