Sporcuların yoğun antrenman sonrasında ihtiyaç duyacağı protein ve amino asitleri yiyeceklerden alması yeterli olmadığında takviye olarak Nutrend %100 Whey Protein ile gereksinimlerini karşılayabilirler. Nutrend Whey Protein peynir altı suyundan oluşan ve yüksek kaliteli üretimlerle üretilmiş olan bir sporcu takviye gıdasıdır. CFM teknolojisiyle üretilmekte olan Nutrend, ultra filitre whey konsantresi ve en saf forma sahip olan izole Whey Protein karışımından oluşturulmuştur. CFM teknolojisiyle üretilmekte olan Nutrend, bu teknoloji sayesinde ürünün doğallığı korunurken aynı zamanda yüksek oranda biyoyararlanma da sağlanmaktadır. Nutrend %100 Whey Proteinde düşük oranda yağ ve laktoz bulunmaktadır. Bunun sayesinde antrenman sonrasında takviye olarak alacağınız proteinler vücudunuzda daha kolay bir şekilde sindirilirken hızlı bir emilimde sağladığından kaslarınızın gelişimi de oldukça hızlı olmaktadır.

Nutrend %100 Whey Protein

Nutrend %100 Whey Protein İnceleme

Nutrend %100 Whey Protein 2820 gr kutusunda bir ölçeği 30 gram olup toplam 94 servis sayısı bulunmaktadır. Nutrend %100 Whey Protein içerik bakımından bakıldığında da sporcuların gereksinimlerini karşılayacak miktarda besin değerlerine sahip olduğunu görmekteyiz. Nutrend %100 Whey Proteinin bir ölçeğinde 22,7 gram protein, 1,3 gram yağ ve 2,2 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Bunun yanında Whey Proteininden gelen 3,9 gram Glutamin ve 5 gram BCAA da bulunuyor olması antrenman sonrasında kasların gelişimini hızlandırırken kas ağrılarını da azaltmaktadır. Nutrend firması, sporcuların supplement incelemesi yaparken besin değeri dışında shaker da kolaylıkla karışıp karışmadığına da baktığını bildikleri için bu ürünün yaparken karışabilme konusunda oldukça özenli olmuşlardır. Bunların yanında Nutrend %100 Whey Proteininde B6 vitamini içermediğini de sizlere söylemek isteriz. Ayrıca domuz katkı maddesi, GDO, renklendirici boya, aspartam ve gluten de bu ürünün içerisinde bulunmamaktadır. Her seviyedeki sporcular için kullanılması uygun olan Nutrend %100 Whey Proteini günün her saatinde kullanabilirsiniz. Üretici firmanın önerisi başlangıç seviyesindeki sporcular için antrenman sonrasında 1 servisi 140 ml su veya süt ile, orta ve ileri seviyedeki sporcular için başlangıç seviyesindeki sporcuların tüketiminden farklı olarak sabah kalktıktan sonra 1 servis daha tüketilmesini önermektedir.  Nutrend %100 Whey Proteinde çikolata ve bisküvi aromaları mevcuttur.

Nutrend %100 Whey Protein Yorum & Değerlendirme

Nutrend %100 Whey Protein içerik bakımından ele alındığında 30 gram olan bir servisinde yaklaşık 23 gram Whey Protein içeriyor olması bu ürünün tercih edilebilir bir ürün olmasını sağlayan ilk unsurlardan birisidir. Yağ ve karbonhidrat miktarının da fazla olmaması sebebiyle birçok sporcuya hitap edebilecek bir üründür. Nutrend %100 Whey Protein nasıl bir ürün sorusuna ise yapısında izole whey bulunuyor olmasıyla kas kütlesinin korunması ve hızlı bir şekilde artmasını sağlayabilen bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sporcuların en önemli ihtiyacı olan BCAA ve Glutamin amino asitlerini de barındırıyor olması güzel olsa da bu miktarların sizin için yeterli olabileceğini söyleyemeceğiz. Nutrend %100 Whey Protein etkileri kas gelişiminiz açısından yeterli bir beslenme ve sıkı bir antrenman ile üst düzeylere çıkabilmenizi sağlayacaktır. Kullanım olarak her seviyedeki sporcuya günün her vaktinde kullanabileceği bir supplement olması da oldukça önemli bir özelliktir. Nutrend %100 Whey Protein kullananlar ürünün içerik bakımından oldukça başarılı olduğunu söylemektedir. Bunun yanında etki konusunda ise kullanan birçok sporcunun oldukça iyi yorumları bulunmaktadır. Bir supplementin olmazsa olmazı olan tat konusunda ise Nutrend %100 Whey Protein oldukça başarılı bir supplementtir. Nutrend %100 Whey Proteinin çikolata aromalı ürününü kullanmak isteyen sporculara vereceğimiz uyarı ise çikolata aromasının biraz yoğun olduğunu söylemek olacaktır. Nutrend %100 Whey Proteinin kullanıcılar tarafından aldığı kötü yorumlar ise fiyatının diğer supplementlere göre pahalı olmasıdır. Performans ve etki bakımından sizleri memnun edecek bir protein tozu olsa da fiyat konusunda sizi tereddüte düşürebileceğini sizlere belirtmek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend Beef Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikOptimum Gold Standard Casein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ