Naturiga organik pirinç proteini tozu %100 organik pirinçlerden üretilen bir supplementtir. İçerisinde %80 oranında protein içeren Naturiga organik pirinç proteini tozu sahip olduğu yüksek protein miktarının yanında gluten, ve soya içermemektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde sindirilebilen pirinç protein tozu bitkisel protein ihtiyacını tamamlamak isteyen sporcuların tercih edebileceği bir üründür.

Naturiga Organik Pirinç Proteini Tozu

Naturiga Organik Pirinç Proteini Tozu İnceleme

Naturiga organik protein tozu incelemesin de %80 oranında kahverengi pirinç proteinine sahip olması, kolay sindirilebilen bir gıda olması, %100 organik pirinçten üretilmesi, paketinin kilitli paket olması ve bu kilitli paketin hijyen ve kullanım açısından oldukça önemli olduğu gözlerden kaçmıyor. Vegan ve vejetaryen sporcuların kullanabileceği bir üründür. Naturiga organik pirinç proteini tozu içeriği bir paketi 100 gram olup bir ölçeği 15 gramdır ve toplam 7 servis sayısı vardır. Bir ölçeğin de 12 gram protein, 0,7 gram yağ, 0,8 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Naturiga organik pirinç proteini tozu içeriğinde aspartam, domuz katkı maddesi koruyucu madde gibi insan sağlığına zarar veren maddeler bulunmamaktadır.

Naturiga Organik Pirinç Proteini Tozu Yorum & Değerlendirme

Pirinç protein ve lif bakımından zengin bir bakliyattır. Naturiga organik pirinç proteini tozunda kullanılan pirincin karbonhidratından ayrılarak üretilen bir üründür. İçerisin de %80 oranında bitkisel proteine sahip olması hayvansal proteinlerin yanında bitkisel protein ihtiyacını karşılamak isteyen sporcuların tercih edebileceği bir üründür. Naturiga organik pirinç proteini tozu içeriğinde sahip olduğu yüksek protein miktarının yanında düşük yağ ve karbonhidrat miktarı içermesi de bu ürünü almadan önce bilmeniz gereken bir husustur. Naturiga organik pirinç proteini tozu ile ilgili olumsuz yorumlarımızdan birisi tadı olacaktır. Naturiga organik pirinç proteini tozu aromasız bir supplement olduğundan tüketilirken diyetinize uygun gıdalarla birlikte tüketip damak tadınıza uygun bir lezzet yaratabilirsiniz. Fiyat konusunda da biraz pahalı bir ürün olması Naturiga organik pirinç proteini tozunun olumsuz yönlerinden birisidir. Fiyat konusunda sıkıntı yaşamayacak sporcuların yukarıda bahsettiğimiz inceleme yazısını okuduktan sonra bitkisel protein ihtiyacını kapatmak isteyen sporcuların tercih edebileceği bir takviye gıda ürünüdür. Kullanımı ise gün içerisinde her öğünde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNaturiga Organik Bezelye Proteini Tozu İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend Beef Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ