Naturiga organik bezelye proteini tozu %100 oranında organik bezelyelerden üretilmiş olan ve %80 oranında proteine sahip bitkisel bir protein tozudur. Bezelye sahip olduğu yüksek protein içeriğinden, antrenmanlarınız da ya da günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz protein miktarını tamamlayacağınız bir besin olmasından dolayı Naturiga organik proteini tozu birçok sporcunun kullandığı bir üründür.

Naturiga Organik Bezelye Proteini Tozu

Naturiga Organik Bezelye Proteini Tozu İnceleme

Bezelye proteini sahip olduğu yüksek miktarda protein miktarının yanında gluten ve soya içermemesinden dolayı ve kolay ve hızlı sindirilebilmesinden dolayı sporcuların tercih ettiği bitkisel proteinlerden biridir. Naturiga organik bezelye proteini tozu içeriğinde 9 esansiyel aminoasitlerin hepsini içermektedir. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmeniz için organik bezelye proteini tozunu pirinç tozuyla birlikte kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Naturiga organik bezelye proteini tozu kilitli paketi sayesinde size hijyen ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Vegan ve vejetaryen sporcular için iyi bir alternatif olan Naturiga protein ağırlıklı beslenen sporcular için de uygun bir üründür. Naturiga organik bezelye proteini tozunun bir paketindeki bir servisi 15 g olup toplam 7 servistir. Bir servisin de 12 g protein, 0,8 g yağ, 0,7 g karbonhidrat içermektedir. Naturiga organik bezelye proteini tozu aspartam, GDO, laktoz, domuz katkı maddesi, gluten, koruyucu madde ve renklendirici boya içermez.

Naturiga Organik Bezelye Proteini Tozu Yorum & Değerlendirme

Naturiga organik bezelye proteini tozu bitkisel protein ihtiyacı olan kişiler için ideal ürünler arasında yer almaktadır. Naturia hayvansal proteinlerin yanında bitkisel proteinlere de önem veren sporcular için %80 oranında kaliteli bir bitkisel protein tozudur. Kolay sindirimi de bu ürünün en önemli artılarından biridir. Birçok olumlu yönünün olmasının yanında olumsuz taraflarını söylemek gerekirse fiyat olarak pahalı sayılabilecek bir üründür. Tek başına shaker ile karıştırılarak tüketilmemesi ve içerisinde B6 vitamini içermiyor olması da bu ürünü alacak kişilerin almadan önce bilmesi gereken detaylardır. Naturiga organik bezelye proteini tozu aromasız özelliği ile dikkat çekmektedir. Aromasız olmasından dolayı tüketirken diyetinize uygun gıdalarla kendi damak tadınıza uygun bir aroma yapabilir ve o şekilde tüketebilirsiniz. Naturiga organik bezelye proteini tozu kullanırken birçok gıda ile karıştırıp tüketebilirsiniz. Bizim sizlere önerebileceğimiz gıdalar yoğurt, Smoothie, milkshake ve meyve suları olacaktır. Siz bu listeyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNanox Varcil R2 Whey İsolate İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNaturiga Organik Pirinç Proteini Tozu İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ