Her supplement markasını izole protein tozu ürünü vardır. Nanox markasının İzole protein tozu ürünüyse Nanox Varcil R2 Whey İsolate’dir. Nanox Varcil R2 toz formda olan ve yüksek miktarda Whey proteini içeren birçok sporcu tarafından da kullanılan bir üründür. Nanox Varcil R2 de normal Whey proteinlerinden farklı olarak WPI 92 diye geçen İzole Whey proteini mevcuttur. Ham madde olarak kaliteden ödün verilmeyen bu üründe %86 oranında izole whey protein vardır. Nanox Varcil R2 Whey İsolate yağ oranı bakımından da oldukça düşük bir miktara sahiptir. Bundan dolayı yağ oranına dikkat eden ve diyet yapan sporcular bu ürünü tercih edebilir.

Nanox Varcil R2 Whey İsolate

Nanox Varcil R2 Whey Isolate Özellikleri

Nanox Varcil R2 Whey İsolate içeriğinebakıldığında bir ölçeğinin 28 gram olduğu ve toplam servis sayısının 32 olduğu ilk olarak sizlere belirtmeliyiz. Bir servisin de 24,1 gram protein 0 yağ ve 0 şeker vardır. Nanox Varcil R2 Whey İsolate özellikleri açısındandikkat çeken ilk özellik çok hızlı bir emilim süresi olduğudur. Hızlı bir emilime sahip olması size etkisini güçlendiren bir etmendir. WPI 92 olarak adlandırılan İzole Whey protein içeriğine sahip olması da size antrenman sonrasında ihtiyaçlarınızı hızlı bir sürede kaliteli bir Whey ile tamamlayacağınızı göstermektedir. Nanox Varcil R2 Whey İsolate kullananlar ilk olarak diyette olan ve düşük yağ tüketimine dikkat eden sporculardır. Bu sporcuların haricinde de başlangıç ve orta seviyede ki sporcular tarafından da kullanılmaktadır.

Nanox Varcil R2 Whey Isolate Yorum & Değerlendirme

Nanon Varcil R2 Whey İsolate yorumları genellikle kaliteli içerik vurgusuyla öne çıkmaktadır. Bir ölçeğinde 24 gram İzole Whey protein içeriyor olması sağlam antrenmanlar sonrasında sizlerin ihtiyacınız olacak protein miktarını tamamlayacaktır. Eksiğinizi tamamlarken yağ ve şekeri vücudunuza almıyor olmanız da sizi kas yaparken ileride yağ ve şekerden kurtulmanız için yapacağınız antrenmanlardan kurtarıyor. Definasyon dönemindeki sporcuların kullanabileceği bir ürün olabileceği Nanox Varcil R2’nin eksik yönlerinden birisi içerisinde B6 vitamini içermiyor olması diğeriyse fiyatının yüksek olmasıdır. Nanox Varcil R2 fiyat konusunda sıkıntı yaşamayacak sporcuların tercih edebileceği bir üründür.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikNutrend %100 Whey Protein İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNaturiga Organik Bezelye Proteini Tozu İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ