Muscletech Nitrotech 100 Whey Gold Protein Muscletech markasının en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Muscletech Nitrotech mikro filtrasyon teknolojisini kullanarak üretilmiştir. Muscletech markası 20 yıldır spor camiasında üretim yapmakta ve her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmaya yönelik araştırmalar yaparak ürünlerini geliştirmektedir. Muscletech markasının kullandığı mikro filtrasyon yöntemi ile ürettikleri izole proteinler normal Whey proteinlere göre çok daha yüksek içeriğe sahiptir. Aynı zamanda yağ miktarının düşük olmasıyla da bu yöntem ile üretilen Nitrotech %100 Whey Gold’un birçok sporcunun ihtiyaçlarını karşılayabileceğini sizlere söyleyebiliriz.

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein Özellikleri

Muscletech Nitrotech 100 Whey Gold Protein 2270 gr da bir ölçeği 33 gram olup toplam 69 servis sayısı bulunmaktadır. Muscletech Nitrotech 100 Whey Gold Protein içeriği bir servisinde 24 gram protein, 2 gram yağ ve 2 gram şeker içermesi ile de oldukça dikkat çekmektedir. Bir ölçeğin de bulunan 24 gram proteinin içerisinde 5,5 gram BCAA ve 4 gram Glutamin içermesi de kullanan sporcuların ihtiyaçlarını düşünerek üretilmiştir. Kolay sindirilebilir ve hızlı emilim sağlaması da sporculara etki bakımından çok büyük avantaj sağlayacaktır. İçerisinde Gluten içermemektedir. Tat konusunda da lezzet ödüllü aroma ödülünü aldığını belirtmek isteriz. Su veya süt ile tüketebilirsiniz. Başlangıç, orta ve ileri seviyede sporcular için kullanılabileceğini sizlere söylemeliyiz. Bir ölçeği 300 ml su ile tüketmeniz marka tarafından tavsiye edilmektedir. Gün içerisinde her vakit alabileceğiniz bu ürünü antreman sonraların da aldığınız taktirde maksimum verimi alabilirsiniz.

Hemen Whey Protein Ürünlerini Keşfedin! >

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein Yorum & Değerlendirme

Muscletech Nitrotech 100 Whey Gold Protein yorum yapacak olduğumuzda sizlere ilk olarak şunu söylemeliyiz. İnceleme yazısında yazdığımız bilgiler ile Nitrotech 100 Whey Gold size antremanlarınızda etki gösterecektir. İçerisinde yüksek miktarda protein olması bu ürünü cazibeli yapacak en önemli detaylardan biri olsa da içerisinde şeker ve yağ bulunduruyor olması şeker ve yağ miktarını azaltmak isteyen sporcular için bir kez daha düşünerek bu ürünü almalarını öneririz. Tat konusunda da kullanan birçok sporcu tarafından memnun kalındığını sizlere söylemek isteriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech ISO Zero %100 Whey Protein Isolate İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikNutrend %100 Whey Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ