Muscletech markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Muscletech Iso Zero %100 Whey Protein Isolate sahip olduğu içerik ile birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. Iso Zero toz formda olan ve içerisinde Whey proteini içeren bir supplementtir. %100 oranında Whey proteinden oluşması ve özel filtreleme teknolojisiyle üretilmiş olmasından dolayı Iso Zero’nun içerisinde yağ ve şeker bulunmamaktadır. İçerisinde yağ ve şeker bulunmaması diyette olan ve yediklerine içtiklerine dikkat eden sporcuların tercih etmesini sağlamaktadır.

Muscletech Iso Zero % 100 Whey Protein Isolate

Muscletech Iso Zero %100 Whey Protein Isolate Özellikleri

Muscletech Iso Zero 100 Whey Protein Isolate özellikleri %100 oranında izole formda Whey proteine sahip olması, %80 e yakın protein oranına sahip olması, porsiyon başına 25 gram proteine sahip olması ve içerisinde yağ ve şeker içermiyor olması Iso Zero’nun dikkat çeken özelliklerinden bazılarıdır. Sheaker da kolayca karışabiliyor olması da Iso Zero’nun pozitif bir yönüdür. Muscletech Iso Zero 100 Whey Protein Isolate negatif yönü ise içerisinde B6 vitamini içermiyor olması ve fiyatının biraz pahalı olmasıdır. Muscletech Iso Zero 100 Whey Protein Isolate 1816 gram kutusunda bir ölçeği 30 gram olup toplam 61 servis sayısı mevcuttur. 1 ölçeğinde 25 gram protein, 1,5 gram karbonhidrat ve 135 mg sodyum bulunmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviyedeki sporcular için ortak olarak spordan hemen sonra bir ölçeği 300 ml su ile karıştırılıp tüketilmesi firma tarafından önerilmektedir.

Hemen Whey Protein Ürünlerini Keşfedin! >

Muscletech Iso Zero %100 Whey Protein Isolate Yorum & Değerlendirme

Sporcuların beslenmelerine takviye aramak için yola çıktığı ve araştırmalarının sonucunda listesinde diğer markaların yanında Muscletech markasının da akıllarında kalacağını söylemeliyiz. Muscletech Iso Zero 100 Whey Protein Isolate içeriği ile yağ ve şeker kullanımından uzak durmak isteyen sporcular tarafından tercih edilebilecek bir ürün olduğunu söylemeliyiz. Saf ve izole bir formda bir ölçeğinde 25 gram gibi yüksek bir protein içeriğine sahip olan bu ürün etki konusunda da sizlere gözle görülebilir bir değişimi gösterecektir. Muscletech ürününün eksi yönleri ise içeriğinde B6 vitamini içermiyor olması ve fiyatının diğer ürünlerden biraz pahalı olmasıdır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMuscletech Essential Series Platinum %100 Whey İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ