Sektörün en eski isimlerinden birisi olan Muscletech ürünü olarak Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine, sporcuların en çok tercih ettiği ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürün, antrenman listesinde kasları güçlendirmeye yönelik programların çoğunlukta olduğu sporcular tarafından tercih edilmekte.

Muscletech ürünlerinin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden birisi, içeriğinde GDO ve buna benzer doping gibi maddeler bulundurmuyor olmasıdır. Söz konusu Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine’in içerisinde de GDO ve dopin bulunmamaktadır.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine

Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine Hakkında Bilgi

Kullanıcılarına hitap edebilmek adına içeriğinde kullanılan malzemelere önem verilen bir ürün olan Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine, içeriğinde domuz ve domuz yağına yer vermez. Bu sayede kullanıcılar, bu ürünü rahatlıkla tüketebilmektedir. Bununla birlikte, toz olarak sunulması vücudun daha rahat sindirebilmesini sağlamaktadır. Muscletech Essential Series Platinum, toz halinde bir amino asit olduğu için, tüketilirken önce sıvı ile karıştırılması ve sıvı halde tüketilmesi gerekir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine Kullanımı

Muscletech Essential Series Platinum’un, günde iki kere tüketilmesi gerekmektedir. Bu ürün başlangıç seviyesinde olanlar için önerilmez. Sporunuzda orta ya da ileri seviyeye geçtiyseniz, artık Muscletech Essential Series Platinum kullanmaya başlayabilirsiniz.

Orta seviyedeki birisi, ilk kullanımı spordan sonra, ikinci kullanımı da gece yatmadan önce yapmalıdır. Her kullanımda bir ölçek tozun, 200 ml suyun içerisinde karıştırılıp tüketilmesi önerilir. İleri seviye için Muscletech Essential Series Platinum Micronized Glutamine nasıl kullanılır diye merak edenler için de kullanım orta seviye ile aynı zamanda ve ölçekte olmalıdır.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine Değerlendirmesi

Muscletech Essential Series Platinum %100 Ultra-Pure Micronized Glutamine kullananlar, bu ürüne dair genellikle olumlu eleştirilerini dile getirmişlerdir. Ürünün sporunuza sağladığı katkının yanı sıra, içerisinde sizi olumsuz yönde etkileyecek bir katkı maddesi olmaması, onu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisidir. Düzenli bir şekilde tüketilmesi halinde, kas oluşumuna ve gelişimine katkı sağlar ve spordan tam sonuç alabilmenizde en büyük yardımcınız olur. Bu nedenle kullananlar arasında en çok tavsiye edilen ürünlerden birisidir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikMultipower L-Carnitine Liquid Forte İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMuscletech Essential Series Platinum 2:1:1 BCAA İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ