Amerika’nın en popüler sporcu besinleri markalarından birisi olan Muscletech, 1995’ten beri ABD pazarında en çok tercih edilen isimlerden birisi olarak karşınıza çıkıyor. Piyasada dikkat çeken ürünlerinden birisi olan Muscletech Amino Build Next Gen Ripped bu yazımızda eksileriyle artılarıyla ele alınacak.

Muscletech Amino Build Next Gen Ripped

Ambalajlar:

  • 296 gram (kavanoz)

Aromalar:

  • Şeftali Mango

Ne Zaman ve Nasıl Kullanılmalı:

Orta Seviye: 1 ölçek (10 gram) ürün 500 ml suyla karıştırılarak antrenmandan yarım saat önce tüketilir.

İleri Seviye: 1 ölçek (6,4 gram) ürün 500 ml suyla karıştırılarak antrenmandan yarım saat önce tüketilir. Diyete destek için 2 büyük öğünden yarım saat önce 1’er porsiyon tüketilebilir. Uykudan 5 saat önce tüketilmemelidir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfedin! >

Faydaları ve Zararları:

Muscletech Amino Build Next Gen Ripped amino asit muadillerinden farklı olarak Robusta kahvesi içeriyor olmasıyla da kendisini farklı bir noktada konumlandırıyor. Robusta kahvesi özellikle diyet yapan kişiler açısından faydalı bir bileşen olarak gösterilebilir.

Ürünün bir diğer artısı ise içeriğinde B6 ve B12 vitaminleri içermesi olarak gösterilebilir. Metabolizmanıza çeşitli katkıları olan bu vitaminleri de içeriyor olması ürünü tek başına etkili bir diyet formülü haline getiriyor.

Muscletech Amino Build Next Gen Ripped amino asit yorum ve değerlendirmeleri baz alındığında, ürünün bir takım eksileri de bulunuyor. Bunlardan birisi ürünün kompleks içeriğinin ne kadar etkili olduğu yönünde. İçerik olarak performans arttırabilecek bir miktar alanine ve antrenmanlarınız için pek bir etkisi olmayacak bir miktar glutamin bulunuyor.

Eksi bir yön olarak  Muscletech Amino Build Next Gen Ripped amino asit 296 gr ambalajında 30 servis ihtiva ediyor ve bu durum servis fiyatını arttırıyor. Kullanıcılar açısından fiyat düzeyi de muadillere göre yüksek görülüyor.

Tadı Nasıl:

Ürün sıfır şeker olarak formüle edilmiş ve bu tatsızlığı bastırmak için aroma oldukça yoğun kullanılmış. Su ile hazırladığınız ürün ağzınızda çok yoğun bir tat bırakıyor. Bu durum tat hassasiyeti yüksek olan kişiler için eksi bir durum olarak gösterilebilir.

Son Söz:

Muscletech Amino Build Next Gen Ripped amino asit inceleme yazımızın genelini de dikkate aldığınızda ürünün diyet sporcular için kullanımda avantajlı olduğunu anlayabilirsiniz. Bizim düşüncemiz eğer çok sıkı bir diyet programına bağlı değilseniz ve küçük bileşenleri dert etmiyorsanız Muscletech Amino Build Next Gen Ripped amino asit faydaları ile size hitap etmiyor olabilir. Sıkı diyetçiler içinse bir nebze pahalı olmasına karşın faydalı bir ürün diyebiliriz.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikOptimum Nutrition İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikSupplementler Nutrition BCAA 2:1:1 Amino Asit İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ