IronMaxx Glutamine Pro Powder %100 oranında saf formda glutamin amino asidi içeren sporcular için takviye sağlayacak bir üründür. Antrenmanlarda yoğun çalışılması sonucunda kaslarda bulunan glutamin miktarı azalır ve kısa sürede yerine konulmaması kas kaybına yol açar. IronMaxx Glutamine Pro Powder sahip olduğu saf glutamin miktarı bu kaybı ortadan yok eder.

IronMaxx Glutamine Pro

IronMaxx Glutamine Pro Powder Özellikleri

IronMaxx Glutamine Pro Powder içeriği zengindir. IronMaxx Glutamine Pro Powder kullananlar hızlı ve etkili dönüş alabilir. Her bir servis başına 5 gram glutamin amino asidi içermektedir. Koruyucu ve ilave katkı maddesi içermez. İçeriğinde karbonhidrat ve yağ da içermemesi sebebiyle birçok sporcu tarafından özellikle de düşük kalorili diyet yapan sporcular tarafından tercih edilmektedir. Bir kutusunda 500 gram bulunmaktadır. Bir servisi 5 gram ve toplam 100 servis sayısına sahiptir. Başlangıç ve orta seviyede sporcular için 1 servis glutamini 200 ml su ile karıştırıp antrenmandan sonra ve yatmadan önce alınması öneriliyor. İleri seviyedeki sporcular içinse 1 servis glutamini 200 ml su ile karıştırıp antrenman sonrası, yatmadan önce ve uyandıktan sonra da almanız önerilmektedir.

IronMaxx Glutamine Pro Powder Yorum & Değerlendirme

IronMaxx Glutamine Pro Powder yorum ve değerlendirmeleri genellikle ürününü hızlı tepki vermesine ilişkindir. Antrenmanlarınızdan sonra kaslarınızın glutamine eksiğini IronMaxx Glutamine Pro Powder ile tamamlamanız mümkün olacaktır lakin bu ürün piyasada çoğu kişi tarafından bilinmez. IronMaxx Glutamine Pro Powder nasıl bir antrenman programına sahip olduğunuza göre farklı etkiler bırakabilir. IronMaxx Glutamine Pro Powder nasıl sorusunun cevabını ilk olarak tadından anlatmalıyız. Tat konusunda sizleri üzebileceğini sizlere söylemeliyiz. Etki konusu ise sizin vücudunuzun anatomisi antrenman sıklığınız ve antrenman içeriğiniz ayrıca beslenme düzeninize göre değişiklik göstereceğini söylemeliyiz. Bu dediğimiz kriterler herhangi bir takviye gıda tüketirken maksimum faydayı sağlamanız için yapmanız gereken ve sporun olmazsa olmaz yapı taşlarıdır. IronMaxx’ ın içerik olarak pozitif yönleri %100 saf glutamine içermesi ve hammadde kalitesinin yüksek olmasıdır. Bilmeniz gereken bir negatif yön ise IronMaxx Glutamine Pro Powder ürününün içerisinde ölçeğin bulunmuyor olmasıdır. 5 gram bir bir tatlı kaşığı baz alınarak hesaplanmıştır. Bu bilgiyi de aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Whey 3Matrix Base İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikMultipower Formula 80 Evo İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ