Her bir paketinde 30 mg kafeinin yanı sıra 23 gr karbonhidrat da içeren High5 Energy Gel Caffeine etkileri ile birçok sporcunun öncelikli tercihi olan enerji takviyesi için ideal bir üründür. Her pakette bulunan 23 gr karbonhidrat sporcuların gün içinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi hem sağlıklı hem de pratik bir biçimde almasını sağlar. Normalde düzenli antrenman yapan kişiler belli bir beslenme programı uygular. Bu programda yer alan besinleri almak her zaman için kolay değildir. Her şeyden önce bu gıdaları almak sindirim sistemi açısından zorlayıcı olabilir. Ayrıca normal şartlarda yeme içme alışkanlığı buna uygun olmayan kişiler de bu beslenme programlarını takip ederken zorlanabilmektedir. Bunlar dışında ayrıca, söz konusu beslenme programına uygun gıdalar bütçeyi zorlayacak boyutlara ulaşabilir. Kırmızı et, beyaz et ve balık gibi gıdalardan protein ihtiyacı karşılanabilir. Ancak sporcular karbonhidrat alımında gıdaların kalitesi ve çeşidi konusunda zorlukla karşılaşabilir. Bu gibi ihtiyaçlar için High5 Energy Gel Caffeine tadı ve içeriği ile mükemmel bir alternatiftir.

High5 Energy Gel Caffeine

High5 Energy Gel Caffeine İnceleme

Ürünün en çok beğenilen özelliklerinden biri yağ içermemesidir. Birçok sporcu benzer ürünleri kullanırken yağ içeriği sebebiyle memnun kalmamaktadır. Çünkü bu ürünler sporcuların günlük karbonhidrat ihtiyacını kolay bir şekilde karşılayabilmesi için tasarlanmıştır. Söz konusu takviye ürünlerin karbonhidrat odaklı olması büyük önem taşımaktadır. Bu açıdan High5 Energy Gel Caffeine yağ içermemesi ile muadil ürünlere göre bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca kafein içermesi, sporcuların antrenman performansını da bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Birçok sporcu kafein alarak antrenman etkinliğini artırmakta, performansını yükselterek antrenman hedeflerine daha hızlı ve daha kolay ulaşabilmektedir. Diğer yollardan kafein almak zorlayıcı olabilir. Ancak High 5 Energy Gel Caffeine kullananlar için kafein ihtiyacını karşılamak sorun değildir. İçerdiği yüksek karbonhidrat ve karbonhidrat oranı ile ürün sporcular için ideal yapıdadır. Ayrıca tadı ile de kolay tüketilebilir özellikterdir. Diğer ürünlerde tat konusunda şikayetler söz konusu iken High5 Energy Gel Caffeine kullananlar için tat bir sorun değildi. Hafif kıvamı ile pürüzsüz yapısı sayesinde tüketilmesi kolaydır.

High5 Energy Gel Caffeine Yorum & Değerlendirme

High5 Energy Gel Caffeine inceleme yapmak isteyen kişilerin ilk baktığı alanlar içeriğidir. Ürünün bir paketinde 91 kalori bulunmaktadır. Kalori, karbonhidrat ve kafein ihtiyacı için ideal olan ürün hızlı etki süresi ile de dikkat çekmektedir. Sporcuların çoğu hem antrenman öncesinde hem de antrenman sonrasında karbonhidrat takviyesi alabilmektedir. Yoğun antrenmanlar öncesinde kaslara glikojen takviyesi yapabilmek karbonhidrat alımı ile mümkün olur. Yoğun antrenmanlarda kaslar bol miktarda glikojene ihtiyaç duyacaktır. Bunun için antrenman öncesinde hızlı etki edebilen bir karbonhidrat ürünü almak hem antrenman performansını hem de etki şansını gözle görülür biçimde artıracak, antrenman kazanımlarını farklı bir boyuta taşıyacaktır. High5 Energy Gel Caffeine etkileri ile kullananların gözdesi haline gelmiştir. Hızlı bir şekilde etki etmesi sayesinde sporcular birkaç ay içinde gözle görülür etkilerle karşılaşabilir. Bu da ürünün özellikle ülkemiz piyasasında hızla popüler olmasını sağlamıştır. High5 Energy Gel Caffeine fiyat özellikleri ile piyasadaki muadillerine göre avantajlı bir konumdadır. Zengin içeriği, kolay kullanımı, hızlı etki potansiyel ve uygun fiyatları ile High5 Energy Gel Caffeine karbonhidrat ve protein takviyesi anlamında yoğun antrenman – beslenme programına sahip olan sporcular için önemli bir alternatiftir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHigh5 Energy Gel Acqua İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHigh5 Energy Gel İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ