Hardline Whey 3Matrix Base son zamanlarda birçok sporcunun tükettiği ve memnun kaldığı bir üründür. Sahip olduğu 3 farklı Whey protein çeşidi Hidrolize, Konstantre ve İzole Wheydir. Sahip olduğu Hidrolize ve İzole Whey proteini ile hızlı bir emilime sahiptir. Antrenman sırasında ve sonrasında yırtılan kas dokularında oluşan protein ihtiyacını sahip olduğu İzole ve Hidrolize Whey proteinleriyle en hızlı şekilde karşılamaktadır.

Hardline Whey 3Matrix Base Özellikleri

Hardline protein tozu hardline whey 3 matrix içerdiği B6 vitamini ile protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunmaktadır. Saf formunda 2000 mg Kreatin Monohidrat bulundurmasıyla Kreatin ihtiyacınızı karşılamanıza da yardımcı olmuştur. Hardline Whey 3Matrix Base 2300 gr ve 76 servis sayısı ile üretilmiştir. Her bir servisi 30 gramdır. Bir servisinde 24,1 gram protein, 1,9 gram yağ, 1,4 gram şeker ve 1,4 miligram B6 vitamini bulunmaktadır. Aspartam, domuz katkı maddesi, renklendirici boya ve koruyucu madde içermemektedir.

Hardline Whey 3Matrix Base Yorum & Değerlendirme

Hardline Whey 3Matrix sahip olduğu 3 farklı Whey proteini ile sizlere zorlu antremanlar sonrasında iyi bir destek sağlayacağını söyleyebiliriz. Hardline whey 3 matrix yorumları da bunu doğrulamaktadır. Hidrolize, Konsantre ve İzole Whey içermesi ile size beslenmenizin yanında iyi bir takviye gıda olacağını söyleyebiliriz. Protein miktarının diğer supplement markalarına kıyasla bir nebze yüksek olduğunu, karbonhidrat miktarınınsa diğer markalara göre bir nebze düşük olduğunu bilmenizde fayda vardır. Fiyat performans açısından sizleri memnun edeceğine inandığımız

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Son Söz:

Hardline Whey 3Matrix Base muz, çikolata, çilek ve sahlep aromalarına sahip olması damak zevkinize göre bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Tat konusunda muz aromasının biraz yoğun olması dışında diğer aromalar sizi oldukça etkileyecektir. Karışım konusunda sizleri üzebilir. Lakin bunun çok absürt bir sıkıntı olmayacağını sizlere belirtmeliyiz. Piyasada uygun fiyata kaliteli içerik ve kaliteli üretilen ürünlerden biri olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Başlangıç orta ve ileri seviyedeki tüm sporcuların kullanabileceği bir içeriğe sahip bir üründür. Bulk dönemlerinde kullanımı etki bakımından uygun olacaktır. Hardline Whey 3Matrix Base size çok büyük etkiler göstermeyecektir ama sizin için yeterli bir ürün olacaktır.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikGrenade Hydra 6 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikIronMaxx Glutamine Pro İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ