Arjinin amino asidi büyüme hormonunu arttıran, bağışıklığı güçlendiren ve yağ yakımına etkisi olan bir amino asittir. Yukarıda bahsettiğimiz büyüme hormonunu artırması kas gelişimi açısından da doğrudan etki etmektedir. Bu yazımızda sporcuların çokça tercih ettiği Hardline Arginine Liquid ürününü sizler için inceleyip ürün hakkında yorum ve değerlendirme yapacağız.

Hardline Arginine Liquid

Hardline Arginine Liquid İnceleme

Hardline Arginine Liquid sıvı formda bulunan ve sporcuların antrenman öncesi tükettikleri bir sporcu ürünüdür. Hardline Arginine Liquid 1000 ml olan bir şişede satışa sunulup bir servisi 30 ml oluşan ve toplam 33 servis sayısına sahip bir üründür. İçeriğinde oldukça yüksek verimliliğe sahip 5 gram Arjinin Alfa Kelogrutarat bulunmaktadır. İçeriğinde Arjinin dışında Taurin, B6 vitamini ve Kafein de bulunmaktadır. Bir servisinde 5 gram Arjinin, 750 mg Taurin, 250 mg L-Karnitin, 21 mg B6 vitamini ve 200 mg Kafein bulunmaktadır. B6 vitamini protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunurken aynı zamanda enerji metabolizmasına da önemli derecede katkısı bulunmaktadır. Peki Hardline Arginine Liquid nasıl kullanılır ? Arjinin amino asidi genel olarak gece yatmadan önce tüketilmesi önerilse de bu üründe içeriğinde Kafein bulunmasından dolayı uyumadan önce tüketildiğinde uykusuzluğa neden olabilir. Sizler bu ürünü antrenmandan yaklaşık 30 dk önce bir servis olarak almanız en uygun kullanım şekli olacaktır.

Hardline Arginine Liquid Yorum & Değerlendirme

İçerisinde Kafein bulundurmasıyla preworkout ürünlerinden birisi olan Hardline Arginine Liquid, sahip olduğu yüksek verimliliğe sahip Arjinin amino asidi sayesinde kas gelişiminiz oldukça fazla artacaktır. Hardline Arginine Liquid kullananlarürünü kullandıktan sonra antrenmanda enerjilerinin oldukça fazla olduğunu ve belli bir süre geçtikten sonra kas gelişim hızlarının arttığını fark etmişlerdir. Hardline Arginine Liquid fiyat olarak incelendiğinde ise ürünün uygun bir fiyatının olması müşterilerini oldukça fazla memnun etmiştir. Hardline Arginine Liquid yorum olarak bizler ürünün zengin bir içeriğe sahip olduğunu ve sizler eğer Arjinin amino asidini takviye olarak almaya karar verirseniz sizlere, Hardline Arginine Liquid ürününü supplement tercihleri listenize eklemenizi öneririz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikHardline Arginine Fusion İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline BCAA 4:1:1 Atb6 İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ