Beslenmelerini daha da kaliteli besinlerle alıp günlük olarak almaları gereken besinleri takviye ürünlerle tamamlamak isteyen sporcuların tercih edebileceği sporcu takviye gıda ürünlerinden birisi Hardline markasının üretmiş olduğu Amino Full ürünüdür.

Hardline Amino Full

Hardline Amino Full İnceleme

Hardline’ın başarılı ürünlerinden birisi olan Amino Full, içeriğinde hidrolize whey proteininden ultrafiltre edilmiş enzimetik peptid formda amino asit içermektedir ve kapsül formundadır. Hardline Amino Full içeriğinde Hidrolize whey proteini bulunmasından dolayı emilimi oldukça hızlıdır. Hardline Amino Full inceleme olarak ele alındığında kasların yapılanma hızını ve kasların sertliğini korumaya aldığı görülmektedir. Hardline Amino Full 300 tabletolan bir kutusunda bir servisi 3 tabletten oluşmaktadır. Bir servisinde 2.3 gram protein, 0.1 gram yağ ve 0.1 gram karbonhidrat vardır. Hardline Amino Full içeriğinde amino asit haricinde Kafein, Kreatin Monohidrat ve Taurin de bulunmaktadır. Protein sentezini gerçekleştiren ve sporcular için de oldukça önemli bir vitamin olan B6 vitaminini Hardline Amino Full içeriğinde bulmak mümkün. Hardline Amino Full nasıl doğru bir şekilde kullanılır sorusu ise sporcuların en merak ettiği sorulardan birisidir. Başlangıç seviyesindeki sporcular için antrenmandan önce 3 tablet ve antrenmandan sonra 3 tablet, orta seviyedeki sporcular için 4’er tablet ve ileri seviyedeki sporcular içinse 6’şar tablet alımı önerilmektedir.

Hardline Amino Full Yorum & Değerlendirme

Takviye gıda olarak çoğu sporcu toz formda olan ürünleri kullanmak istese de sporcuların büyük bir kısmı tablet olan supplementleri tercih etmektedir. Hardline Amino Full kullananlar ürünün diğer ürünlere göre amino asit oranının düşük olmasından dolayı pek memnun değillerdir. Hardline Amino Full fiyat olarak muadil ürünlere göre oldukça uygundur. Bu amino asit oranının düşük olması ve fiyatının da ona göre olması aslında kullanıcılar açısından pek bir sorun yaratmamaktadır. Hardline Amino Full fiyat ve performans açısından bizce iyi bir üründür. Hardline Amino Full tablet biraz büyüktür. Tablet yutma konusunda zorluk çeken kişilerin bu ürünü satın almadan önce bir kez daha düşünmelerini ve ona göre karar vermelerini öneririz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikGrenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Aol İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ