Proteinler ve amino asitler bir sporcu için olmazsa olmaz besinlerdir. Kas kütlesinin büyümesi için proteinlerin ve amino asitlerin günlük olarak belirli miktarda alınması gereklidir. Beslenme düzeninizi daha iyi yaparak protein ihtiyacınızı karşılayabilseniz bile bazı amino asitleri dışarıdan takviye olarak almanız gerekmektedir. Sporcuların takviye gıda olarak kullanabileceği amino asit ürünlerinden birisi de Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine ürünüdür.

Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine

Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine İnceleme

Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine toz formda bulunan ve içerisinde Glutamine amino asidi içeren bir takviye gıdadır. Sporcuların günlük amino asit alımı ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere geliştirilen Grenade Glutamine, içeriğinde %100 saf glutamin amino asiti içermektedir. Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 500 gr kutusu içerisinde bir servisi 5 gram olup toplam 100 servis sayısına sahiptir. Bir servisinde tam 5 gram Glutamine bulunmaktadır. Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine  faydalarıürünün özel fermantasyon tekniği ile üretilmiş olması ve yüksek emilim hızı ile Glutamine amino asidi kas kütlesine kısa sürelerde ulaşmaktadır. Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine  nasıl kullanılır sorusuna ise üretici firma orta ve ileri seviyedeki sporcular için bir servis Grenade Glutamine 250 ml su ile karıştırıp antrenmandan önce ve sonra alınmasını önermektedir. 

Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine Yorum & Değerlendirme

%100 oranında saf Glutamine içeren Grenade Glutamine, bir sporcunun günlük olarak ihtiyacı olan Glutamine miktarının büyük bir kısmını karşılamasını sağlamaktadır. Yüksek emilim oranına sahip olmasıyla tüketmiş olduğunuz Glutamine hızlı bir şekilde kaslarınıza nüfuz etmektedir. Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine tadı nasıldaha iyi hale getirilebilir diye düşünüldüğünde, Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine kullananlar ürünü bir protein tozu ile ya da herhangi bir supplement ürünüyle karıştırıp tüketildiğinde tadının daha iyi olduğunu ve içiminin kolaylaştığını söylemektedir. Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine  fiyat olarak incelendiğinde ise diğer Glutamine ürünleriyle aynı düzeyde fiyatının olduğu görülmektedir. Ürünün ithal olması sebebiyle değişen döviz kurlarından dolayı fiyatlarında değişiklikler olabilmektedir.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikGrenade Defend BCAA İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikHardline Amino Full İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ