Sporcuların beslenmelerine takviye olarak dışarıdan aldıkları gıdalardan birisi de BCAA amino asitleridir. BCAA amino asitleri spor yapan yapmayan tüm kişilerin ihtiyacı olan amino asitlerdir. Sporcular için BCAA kas kütlesi inşasında büyük rol oynamaktadır. Piyasada sporcu gıdaları üreten firmaların BCAA ürünlerinden dikkat çeken bir üründe Grenade Defend BCAA ürünüdür.

Grenade Defend BCAA

Grenade Defend BCAA İnceleme

Grenade Defend BCAA 2:1:1 oranında BCAA amino asitleri ile Glutamin amino asidini içeren, bu amino asitlerin haricinde vitaminler ve mineraller ile desteklenmiş bir takviye gıda ürünüdür. İçeriğinde elektrolit bileşenler içermesi vücudun sıvı dengesini korurken aynı zamanda antrenman esnasında kondisyonun düşmesine engel olmaktadır. Grenade Defend BCAA 390 gkutusu içerisinde bir servisi 13 gramdan olup toplam 30 servis sayısına sahiptir. Grenade Defend BCAA içeriği bakımından ele alındığında 13 gram olan bir servisinde 0 yağ, 1.4 gram karbonhidrat ve 7.9 gram protein bulunmaktadır. Grenade Defend BCAA 13 grolan bir servisinde bulunan 7.9 gram proteinin 7 gramı BCAA, 900 mg ise Glutaminden oluşmaktadır. Grenade Defend BCAA kullananlarürünün içerisinde bulunan kompleks olarak B vitaminlerini içermesinden dolayı günlük olarak ihtiyaç duyduğu vitaminlerin çoğunu karşılamaktadır. Grenade Defend BCAA kullanımı antrenmandan önce, antrenman esnasında ve antrenmandan hemen sonra olmak üzere üç durumda da tüketilebilir.

Grenade Defend BCAA Yorum & Değerlendirme

BCAA ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Grenade Defend BCAA dengeli ve oldukça özel bir içeriğe sahiptir. Kas gelişimi için gerekli olan birçok amino asit, mineral ve vitamini içeriğinde bir arada bulundurur. Grenade Defend BCAA nasıl kullanılır diye sorulduğunda üretici firmanın kullanım önerisi bir servisi 500 ml su ile iyice karıştırdıktan sonra tüketilmesidir. Grenade Defend BCAA fiyat olarakta diğer üretici firmaların BCAA ürünleriyle aynı düzeyde satış fiyatı bulunmaktadır. Ürünün ithal olması döviz kurlarının yükseliş ve alçalış hareketlerinden fiyatları dövize bağlı olarak değişmektedir. Bizim Grenade Defend BCAA hakkında yorumumuz; ürünün kompleks bir içeriğe sahip üründür. Bu ürün ile günlük besin ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir ve kas gelişiminizi daha da arttırabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBSN DNA L-Carnitine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikGrenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ