Spor ile tanışan bünyelerin çok geçmeden adına aşina olacağı protein tozu gibi vücuda katkısını neredeyse ezbere sayabilecekleri kreatine olan ihtiyaç arttıkça; formülizasyon da çeşitlenmektedir. Spordaki seviyeler, antrenmanların yoğunlukları günden güne artış göstermekte olup bünyelerin ihtiyacı da bu ölçüde artışa tabi olmaktadır. Bu değişim, yepyeni kreatin içeriğine olan ihtiyacı doğurmuştur ve Big Joy Tri-Creatine Malate ortaya çıkmıştır. Patlayıcı kuvvet gelişiminde, kısa süren yoğun antrenmanlar için vücudun ihtiyaç duyduğu temel enerji kaynağının, yani ATP’nin, üretimine dönük daha hızlı ve daha kuvvetli sonucu gerçekleştirebilen Big Joy Tri-Creatine Malate içeriği de dolayısıyla daha üst seviye bir kreatini barındırmaktadır. Unutmayın ki; spordan beklenti arttıkça, ihtiyaç da aynı ölçüde artmaktadır.

Big Joy Tri-Creatine Malate

Daha Hızlı ATP Üretimi Mümkün

Enerjiye olan ihtiyaç hep artmakta ve dolayısıyla doğru sonuçlanacak bir üretim için kullanılması gereken takviye üründen beklentiler de değişkenlik göstermektedir. Big Joy Tri-Creatine Malate 120 tablet bu ihtiyaçlar gözetilerek tasarlanmış; üç tane kreatin molekülünün malik asit ile bağlanması suretiyle ATP üretiminin hızlanmasını sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Dolayısıyla daha çok ATP üretimi gerçekleştirilerek daha çok enerji ortaya çıkmaktadır. Bu durumun en belirgin etkisi ise patlayıcı kuvvet gerektiren anlarda kendisini göstermektedir. Spor salonunun ağırlık kısmı haricinde dayanıklılık gerektiren sporlarda; sprinte kalkışta yahut yukarı sıçrama esnasında da faydası fazlasıyla hissedilmektedir. Big Joy Tri-Creatine Malate kullananlar arasında bu etkileri sebebiyle farklı branşlardan atletler de bulunmaktadır.

Hemen Kreatin Ürünlerini Keşfedin! >

Krebs Döngüsünde Atılım

Big Joy Tri-Creatine Malate nasıl bu denli güçlü kreatin etkisine sahip olduğu hususunda ortaya krebs döngüsünün verimliliği çıkmaktadır. Krebs döngüsü, vücuttaki yağ, karbonhidrat ve proteinlerin enerjiye dönüştürüldüğü kimyasal tepkimelerin bütününe karşılık gelmektedir. Mallik asidin krebs döngüsü esnasında laktik asit birikimini önlemesi ve dolayısıyla yorgunluğu azaltmasıyla enerji üretimini hızlandırması söz konusudur. Bu takviye üründeki formuyla kreatinlere kıyasla çok daha kolay emilmesi mümkün olup Big Joy Tri-Creatine Malate fiyatı ve benzeri bütün bilgilere ürün sayfasından ulaşılabilir. Günde üç tablete karşılık gelen bir porsiyonunun, gün içinde tüketilmesi ideal kullanım olarak tavsiye edilmektedir. Enerji ihtiyacında daha hızlı ve etkili bir çözüm arayışında olanların vazgeçilmez takviye gıda ürünü olacak olan Tri-Creatine Malate ile tanışmanın şimdi tam zamanı.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Taurine Powder İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Tribulus Grw İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ