Definasyon döneminde yağ yakım sürecini hızlandırmak için takviye gıda arayışı içerisine giren sporculara önerebileceğimiz ürünlerden birisi Big Joy markasının Thermonator L-Carnitine ürünüdür. Big Joy Thermonator L-Carnitine ürünü kilo vermek isteyen, yağ yakım sürecinde olan ve definasyon dönemindeki sporcuların tercih listesine ekleyebileceği bir üründür.

Big Joy Thermonator L-Carnitine

Big Joy Thermonator L-Carnitine İnceleme

Big Joy Thermonator L-Carnitine termojenik formülasyona sahip ve sıvı formda bulunan bir sporcu gıdasıdır. Big Joy Thermonator L-Carnitine 3000 mg 12 ampulolarak müşterilerine satılmaktadır. Bir ampulu 40 ml olup içeriğinde 3 gram L-Karnitin, 1 gram Taurin ve 225 mg Kafein bulunmaktadır. Big Joy Thermonator L-Carnitine faydaları içeriğinde sahip olduğu besinlerle sporcuların yağ yakım sürecinde onlara yardımcı olmaktadır. Termojenik etkiye sahip bir ürün olmasından dolayı sporculara antrenmanlarda enerji artışı da sağlamaktadır. Üretici firmanın kullanıcılarına önerisi antrenmandan önce veya kahvaltıdan sonra bir ampül alınmasıdır. Big Joy Thermonator L-Carnitine inceleme olarak bakıldığında birçok supplementte olduğu gibi içerisinde Aspartam, domuz katkı maddesi, et ürünü, GDO, Gluten ve laktoz bulunmamaktadır.

Big Joy Thermonator L-Carnitine Yorum & Değerlendirme

Termojenik bir etkiye sahip ürün olan Big Joy Thermonator L-Carnitine sporcuların yağ yakımlarında oldukça destek olan bir üründür. Big Joy Thermonator L-Carnitine ne işe yararsorusu da sporcular için oldukça önemlidir. Big Joy Thermonator L-Carnitine metabolizmayı arttırmaktadır ve antrenmanlardan önce tüketildiğinde antrenman esnasındaki terlemenizi arttırmaktadır. Enerji verici bir ürün olmasıyla da daha performans göstereceğiniz antrenmanlarınız olacaktır. İçerisinde protein ve glikojen oluşumu metabolizmasına katkı sağlayan B vitaminleri de içermesi kas gelişiminizi de arttırmaktadır. Big Joy Thermonator L-Carnitine fiyat olarak incelediğimizde diğer L-Carnitine ürünlerine göre fiyatı uygundur. Uygun fiyatlı olması Big Joy Thermonator L-Carnitine kullananlartarafından da oldukça beğenilmektedir. Ürünü kullananlar ürünün etkisinin çok fazla olduğunu ve üründen oldukça memnun olduklarını tekrardan satın alacaklarını ürünün yorumlarında belirtmişlerdir. Biz Big Joy Thermonator L-Carnitine yorum olarak ürünün definasyon döneminde takviye gıda arayan sporcular için çok uygun bir ürün olduğunu, fiyat performans açısından kullandığınız andan sizi memnun edecek bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy L-Carnitine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Thermonator Ripped İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ