Spor ile geçen zamanın en büyük dezavantajlarından birisi uykusuzluk ve yorgunluk hâllerine sebebiyet vermesidir. Bu sebeple bilhassa kafein tüketimi üst seviyede seyreyleyen kullanıcıların tüketimine dönük tasarlanan Big Joy Caffeine Plus takviye ürünü ile her kapsülünde bir fincan kahveden daha fazla kafein içeriğini edinebilirsiniz. Bir fincan kahvenin ideal içeriğinde 150 ilâ 200 mg kafeinin yer aldığı düşünülürse; bir kapsülünde 200 mg kafeinin yer aldığı Big Joy Plus 100 kapsül ürünü ile kahve tüketiminizin gözle görülür biçimde değişebileceği varsayılabilir. Kafeini hap yoluyla tüketmek ise her şeyden önce diğer kahve kaynaklarına kıyasla oldukça ekonomik olmakla birlikte taşınabilirlik bazında da emsallerine göre istenilen yere kolayca taşınabilmesi ve şeker ile yağ içermediğinden ötürü beslenme programını bozmaması da ürünün ön plandaki özellikleri arasındadır.

Big Joy Caffeine Plus

Hızlı ve Kolay

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet >>

Big Joy Caffeine Plus içeriği sayesinde elde ettiği form itibarıyla hızlı ve kolay emilim sunmaktadır. Uykusuzluğun ve yorgunluk hissinin azalmasının hedeflendiği kafein kullanımını, özellikle okullardaki öğrenciler veya yoğun iş temposuna sahip yetişkin bireyler için hap formuna dönüştürmesi de Big Joy Caffeine Plus kullanananlar tarafından özellikle öğle yemeği sonrasında bir anda beliren uyku hâli ile mücadele ederken yahut mesaiye kalınan günlerde vücut bitkinliğini bertaraf ederken başvurulan bir takviye ürün hâline gelmesini sağlamıştır. Elbette, kafeinin bilişsel faydaların yanı sıra fiziksel performansı artırdığına dönük kanıtlar ortaya konulmuştur. Antrenmanlara dönük tüketiminde kafeinin dayanıklılık sporlarında daha uzun mesafeler, daha fazla tekrar sayısı ve set ile daha yüksek ağırlıkların kaldırılabilmesi gibi faktörler ile bizim hayatımızda da ciddi renkler olmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet >>

Gücünü Doğadan Alan Lezzet

Spor sırasında kullanılması planlanıyorsa ürünün antrenmanlardan yarım saat önce, yorgunlukla mücadele edilmesi planlanıyorsa ise kahve ihtiyacı hissedildiği an bir kapsülünün bir bardak su ile tüketilmesi gerekmektedir. Big Joy Caffeine Plus faydaları ise bileşenindeki kahvenin bazal metabolizma hızını artırmaya yardımcı olmasından hareketle daha fazla yağ ve kalori yakımının sağlanmasıyla dikkat çekmektedir. Kafeinin fiziksel etkileri ise günümüzde atletik düzeyde spor yapanlar için dâhi konuşulmakta ve uzun mesafe sporlarında adeta doğrudan etki sunduğu ifade edilmektedir. Big Joy Caffeine Plus fiyatı ve ürün bileşeni gibi önemli detaylarına web sitemizde yer verilmektedir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Big2 Creatine + Glutamine İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Citrulline Powder İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ