Big Joy Big BCAA supplementi BCAA ve Glutamin eksiğini bir arada karşılamak isteyen sporcuların tercih edebileceği bir sporcu takviye gıda ürünüdür. 4:1:1 oranında lösin, izolösin ve valin amino asitlerinin yanında glutamin de içermektedir. Big Joy Big 2 BCAA + Glutamine 600 gr olan kutusunda bir ölçeği 12 gram olup toplam 50 adet servis bulunmaktadır.

Big Joy Big2 BCAA + Glutamine Nasıldır?

Big Joy Big 2 BCAA + Glutamine özellikleri olarak bir ölçeğinde 5000 mg BCAA ve 5000 mg Glutamini gibi yüksek bir miktarda amino asit bulundurması dikkat çekmektedir. Big Joy Big BCAA sahip olduğu toz form sayesinde hızlı bir sürede emilim sağlamaktadır. Üretici firma tarafından spora yeni başlayan kişiler  tarafından kullanılması önerilmemektedir. Orta ve ileri seviyedeki sporcuların kullanabileceği bu ürünü bir ölçeğini 300 ml su ile karıştırıp yukarıda bahsettiğimiz zamanlardan istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Big Joy Big 2 BCAA + Glutamine inceleme olarak araştırıldığında sadece karpuz aromasına sahip olduğunu göreceksiniz.  

Bİg Joy Big2 BCAA + Glutamine Hakkında:

Big Joy Big 2 BCAA Glutamine gıda takviyesi antrenmanlarında enerji ve kas gelişimini hızlandırmak için BCAA ve Glutamin takviyesi yapmak isteyen sporcuların kullanabileceği bir sporcu gıdasıdır. En önemli amino asitler olan BCAA ve Glutamine sahip olan Big Joy Big 2 BCAA + Glutamine 600 gr bir ölçeğinde sahip olduğu 5000 mg BCAA ve 5000 mg Glutamin ile oldukça etkisi olacak bir üründür. Big Joy Big BCAA bir ölçeğinde sahip olduğu 5000 mg’lık BCAA nın 4000 mg’ını Lösin amino asidi oluşturması protein sentezine en çok yardım eden amino asidi içerdiği için etki bakımından sizlere oldukça yarayacağını söyleyebiliriz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Big Joy Big 2 BCAA + Glutamine yorum olarak sadece karpuz aromasını içermesi ve kullanıcılara farklı aroma seçeneği sunmaması bu ürünün eksik kalan bir yönüdür. Big Joy Big 2 BCAA + Glutamine yorumları sahip olduğu karpuz aromasını bazı sporcular beğenirken bazı sporcuların beğenmediğini söylesek bile etki konusunda neredeyse kullanan tüm sporcuların olumlu yorumları olduğunu söylemek isteriz. Fiyat olarakta bu ürünün piyasadaki diğer ürünlere göre fiyatının normal bir düzeyde olduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy BCAABig İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Essential Amino Reaal İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ