Big Joy BCAABig

Big Joy BCAA ürünü antrenmanların da performansını arttırmak isteyen ve antrenman sonrasında kaslarının yenilenmesi isteyen sporcuların tercih edebileceği bir sporcu takviye gıdasıdır. Big Joy Big BCAA kutusunda 32 adet servis sayısı ve bir ölçeği de 18,4 gramdan oluşmaktadır. Big Joy BCAA Big içeriği bir ölçeğinde 10 gram BCAA, 1000 mg taurin, 4000 mg glutamin ve elektrolitler bulunmasıyla dikkat çekmektedir. Bir ölçeğinde 15.000 mg gibi yüksek miktarda amino asit içermesi ile piyasada bulunan en zengin içeriğe sahip BCAA ürünlerinden bir tanesidir.

Big Joy BCAABig İnceleme

Big Joy BCAA Big 589 gr ürünü antrenman öncesinde, antrenman esnasında ve sonrasında 1 ölçeğini 350 ml su ile karıştırıp tüketebilirsiniz. ‘Big Joy BCAA ne işe yarar?’ sorusuna Big Joy BCAA kullandıktan sonra antrenmanlarınızda performans artışını hissedebileceksiniz. Sahip olduğu elektrolitler sayesinde antrenman esnasında oluşan terleme ile mineral kaybı azalmaktadır. Ayrıca kaslarınızın tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. 4000 mg Glutamin ile de antrenman sonrasında vücudunuzun toparlanması sağlanırken antrenman sonrasında yıpranan kaslarınızın tamiri ve yeni kas oluşumu sağlanmaktadır. Big Joy Big BCAA ananas, karpuz, yeşil elma ve mix aromalarına sahip olması kullanacak sporculara aroma seçim hakkı sağlamaktadır. Aromalarının hepsinin de özenle üretilmiş olduğunu sizlere Big Joy BCAABig inceleme bölümümüzde belirtmek isteriz.

Big Joy BCAABig Yorum & Değerlendirme

Big Joy Big BCAA ürünü performansını arttırmak isteyen ve kaslarının gelişimini arttırmak isteyen sporcular tarafından tercih edebileceği bir sporcu takviye gıda ürünüdür. Bir ölçeğinde 10 gram BCAA, 4000 mg glutamin, 1000 mg taurin ve elektrolitler içermesi günlük amino asit ihtiyacının neredeyse hepsini karşılayabilecek miktardadır. Big Joy BCAA içerisinde sahip olduğu taurin canlandırıcı bir özelliğe ve antrenmanlarda performansı arttırmaya yönelik bir amino asittir. Big Joy BCAA Big 544 gr zengin ve kaliteli amino asit içeriğine sahip oluşu Big BCAA yı diğer BCAA ürünlerinden ayrı bir kefeye koyacak önemli bir kriterdir. Aroma konusunda da birçok kullanıcı tarafından olumlu yorumlar yapılmıştır. Big Joy BCAA Big yorum olarak içerik yönünden zengin olmasının yanında fiyat ve lezzet yönünden de oldukça kaliteli bir sporcu gıdasıdır. 

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy BCAA Pro 4:1:1 Ripped İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Big2 BCAA + Glutamine İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ