Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped

Beslenmenin yeterli olmayıp takviye gerektiği anda alınabilecek BCAA ürünlerinden birisi de Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 ürünüdür. İçerisinde BCAA’nın yanında taurin, karnitin, CLA ve B2 vitamini içermesi Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 ürününün BCAA takviyesi yanında termojenik etkiye sahip olmasını sağlamaktadır. Sporcular BCAA’yı besinlerden alamadığı için dışarıdan almaları gerekmektedir. BCAA kasların inşasında büyük rol oynarken, kasların ağrısını azaltan ve yorgunluğunu gideren bir amino asittir.

Big Joy BCAA Pro 4:1:1 Ripped İnceleme

Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 içeriği bir kutusunda toplam servis sayısı 36 adet olup bir ölçeği 12 gramdan oluşmaktadır. Bir servisin de 6000 mg BCAA içermektedir. 6000 mg BCAA’yı 4000 mg Lösin, 1000 mg İzolosin ve 1000 mg Valin oluşturmaktadır. Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 özellikleri ele alındığında B2 vitaminine sahip oluşu dikkat çekmektedir. B2 vitamini yorgunluğun ve bitkinliğin azaltmakta oldukça uyarıcı bir vitamindir. Üretici firma tarafından her seviyedeki sporcular tarafından kullanımı uygun görülmektedir. Antrenmandan önce, antrenman esnasında ya da antrenman sonrasında bir servisi 300 ml su ile birlikte tüketilmesi başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm sporculara firma tarafından önerilmektedir. Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 içerisinde kafein ve yeşil çayın bulunması dolayısıyla tüketildiği zaman uykusuzluğa sebep olabilir. Bundan dolayı gece uyumadan önce tüketilmemesi daha iyi olacaktır.

Big Joy BCAA Pro 4:1:1 Ripped Yorum & Değerlendirme

Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 içeriğinde BCAA dışında karnitin, CLA ve B2 vitamini içermesi kompleks bir formda olduğunu göstermektedir ve bu da vücudunuzda dışarıdan ihtiyaç duyduğunuz birçok besini vücudunuza almanızı sağlamaktadır. Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 bir servisin de 6000 mg BCAA içermesi sizin BCAA ihtiyacınızın hepsini tamamlayamazsa bile önemli bir kısmını karşılayabilecek miktardadır. Sahip olduğu B2 vitamini ile antrenman sonrasında yorgunluk hissinizin oldukça azalacak olması da kullanan kişiler için önemli bir özelliktir. Big Joy BCAA Pro Ripped 4:1:1 kullananlar tarafından sıklıkla bahsedilen hususlardan birisi de içerisindeki kafein miktarı dolayısıyla akşam antrenman yaptıktan sonra geç saatlere kadar uyuyamadıkları dile getirilmiştir. Bizden bir tavsiye antrenmanlarınızı geç vakitlerde yapıyorsanız BCAA’yı antrenmandan önce tüketmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy BCAA Pro 4:1:1 İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy BCAABig İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ