Big Joy Aol Big Zma

Çinko ve magnezyum hem vücut sağlığı için hem de spor yapan kişiler için ihtiyaç duyulan minerallerdir. Big Joy Aol Big Zma 124 kapsül sporcuların ihtiyaçlarını karşılamaya göre üretilmiş Big Joy markasının bir sporcu gıda ürünüdür. Bigjoy Aol Big Zma özellikleri bakımından arjinin, lizin ve ornitin amino asitlerinin yanında çinko (ZMA), magnezyum ve B6 vitaminleri ile üretilmiş bir supplementtir.

Big Joy Aol Zma İnceleme

Big Joy Aol big zma 124 kapsül AOL ve ZMA ikilisinin karışımını içeriğinde barındırma yönüyle ilk olma özelliğine sahip bir sporcu takviye gıdasıdır. Bigjoy Aol Big Zma içeriği 4 kapsülü bir servis olup toplam 31 servis sayısına sahiptir. Bir servisinde 2 gram protein 0,1 gram karbonhidrat ve hiç yağ bulunmamasının yanında 1.000 mg arjinin, 500 mg lizin, 1.000 mg arjinin bulundurmaktadır. 4 kapsülünde (1 servis) 200 mg magnezyum, 14,0 mg çinko ve 9,0 mg B6 vitamini de içermektedir. Üretici firma orta ve ileri seviyedeki sporcuların kullanmasını uygun gördüğü bu ürünün kullanımı ise gece yatmadan önce bir servis alınması şeklinde önermektedir. Bigjoy Aol Big Zma inceleme kısmına içerisinde aspartam, domuz katkı maddesi, et ürünü ve GDO içermemesi ile son verebiliriz.

Big Joy Aol Zma Yorum & Değerlendirme

Bigjoy Aol Big Zma içeriği bakımından sahip olduğu AOL, çinko, magnezyum ve B6 vitaminleri ile spor yaparken sonrasında kaslarınızın ihtiyacı olan amino asitleri mineralleri ve vitaminleri sağlamaktadır. Her servisin de 2:1:1 oranında 2500 mg AOL ve 223 mg ZMA içermekte olması gereksinimlerinizi karşılamanız da yardımcı olacaktır. Big Joy Aol Big Zma kullananlar tarafından yapılan BigJoy aol big zma yorumları arasında en çok rastlanan yorumlardan birisi geceleri uyumadan önce alındığı için çokça rüya görülüyormuş. Bunun firma tarafından açıklandığı olmasa bile kullananlar tarafından sıkça dile getirilmiştir. Bigjoy Aol Big Zma kapsül bitkisel kapsül olup sağlığa zararlı bir durum söz konusu değildir. Fiyat konusunda da fiyatının pahalı olmadığı sizlere söyleyebiliriz. Etki olarak da bazı sporcular etkilerini görürken bazı sporcular ise Bigjoy Aol Zma kapsül ürününü kullandıktan sonra vücutlarında etki gördüklerini söylemektedir. Big Joy Aol Zma inceleme kısmında bahsettiğimiz içerikleri inceledikten sonra bu ürünü almaya karar verebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com
Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikBig Joy Aminobig Amino Asit İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Argimax İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ